اجتماعی

آماده باش آتش نشانی در هفته پایانی سال

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از فرخوان آماده باش به نیروهای استراحت برای چهارشنبه سوری امسال خبر داد.

سید صادق پورسینا در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: برای چهارشنبه سوری علاوه بر آماده باش 100 درصدی ماموران آتش نشانی، فراخوانی برای به کارگیری نیروهای استراحت هم داده شده است این گروه‌ها در سرتاسر شهر با ماشین‌های آتش نشانی و همچنین موتور‌های گشتی استقرار داشته و آماده خدمت هستند تا با کمک مردم شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

وی بیان کرد: 38 اکیپ آماده در نقاط مختلف شهر قرار می‌گیرند تا در صورت وقوع مشکل بتوانند به سرعت خود را به محل حادثه برسانند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان اظهار کرد: از دوشنبه هفته گذشته در نقاط پرتردد استقرار خودروهای آتش نشانی و گشت موتور را داشته ایم و تا جمعه هفته جاری به منظور جلوگیری از حوادث خطرناک ادامه دارد.

پورسینا تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن به پنجشنبه آخر سال و احتمال ازدحام در باغ بهشت محورهایی که به این مکان ختم می‌شوند نیز تحت کنترل ماموران آتش نشانی قرار می‌گیرد.

وی اذعان کرد: در دو هفته گذشته یکی از مساکن در شهرک فرهنگیان همدان بر اثر انفجار مواد محترقه دچار حادثه شد و 3 جوان در این خانه مصدوم شدند که حال یکی از آنان بسیار وخیم بود و متاسفانه جان خود را از دست داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن