اجتماعی

آمادگی 127 جایگاه سوخت‌رسانی در استان

مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان از آمادگی این شرکت در جهت سوخت رسانی مطلوب به مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین امین روستایی عنوان کرد: سوخت موردنیاز برای ایام پایانی سال 1401 و منتهی به تعطیلات عید نوروز پیش رو ذخیره سازی شده و آماده ارائه خدمات سوخت رسانی به میهمانان و هم استانی های شریف در 127 جایگاه عرضه سوخت پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین هستیم.

وی گفت: فرا رسیدن ایام منتهی به پایان سال و افزایش مصرف بنزین لزوم توجه دقیق مسئولان و متولیان امر سوخت رسانی را در راستای اجرای مقررات نظام توزیع بنزین دوچندان می کند.

وی تکریم و رضایت مندی مسافران نوروزی از خدمات ارائه شده درجایگاه ها و همچنین رعایت اکید دستورالعمل های جاری شرکت در امر توزیع را فصل الخطاب دانست و افزود: جایگاه داران در خط مقدم خدمت رسانی، آئینه تمام نمای شئون خدمت گزاری شرکت ملی پخش در عید پیش رو به هموطنان هستند.

ایشان تعامل دو سویه و اثربخش مدیریت منطقه و مالکان جایگاه ها را منوط به حرکت دقیق ذی نفعان در چارچوب مقررات و ضوابط حاکم بر سیاست های تأمین و توزیع  فرآورده‌های نفتی دانست. وی خاطرنشان کرد: امروزه بنزین در زمره کالاهای استراتژیک و دارای حساسیت های اجتماعی و اقتصادی زیادی است و مدیریت بهینه توزیع، تنها با نقش آفرینی تمام گروه های ذینفع و نظارت مسئولانه مالکان جایگاه ها و مجاری عرضه بر ضرباهنگ مصرف سوخت، امکان پذیر می شود.

روستایی تأکید کرد: با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال(چهارشنبه سوری) فروش حتی یک لیتر بنزین در ظرف خلاف مقررات و کاری غیر قابل دفاع است لذا تبعات و جرایم این مهم به طور مستقیم متوجه مالک جایگاه است. مدیر پخش منطقه همدان اضافه کرد: تلاش در جهت حفظ سرمایه های مادی و معنوی مردم بخشی از مسئولیت اجتماعی ما محسوب شده لذا فروش مظروف بنزین در هر شرایطی اکیدا ممنوع است.

در ادامه این گردهمایی، بهرام‌علی گرجی، نماینده اتحادیه مجتمع های خدماتی رفاهی به بیان دغدغه ها و نقطه نظرات این طیف پرداخت.

در حاشیه این نشست، از خدمات محسن معینی فرد معاون بازرگانی منطقه که بعد از 38 سال سابقه به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود به نحو شایسته از سوی همکاران و جامعه جایگاه داران تجلیل و قدردانی شد.

آخرین بخش این نشست آغاز به کار طرح نوروزی پایش و نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت منطقه همدان بود که به صورت نمادین خودروهای دارای برچسب های این طرح از مقابل ساختمان ستاد به سمت پمپ بنزین ها حرکت کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن