اجتماعی

ارکان نظام پیگیر منافع ملی و مصالح مردم هستند

استاندار همدان با بیان اینکه برنامه سه ساله توسعه استان در دست تهیه و تدوین است، گفت: ارکان نظام در استان یک صدا پیگیر منافع ملی و مصالح مردم هستند و برای رفع مسایل و مشکلات مردم برنامه‌ریزی‌های مدونی انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ علیرضا قاسمی فرزاد در نشست مشترک شورای اداری استان همدان با شهرستان‌ها، که با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی به میزبانی دانشکده خوارزمی ملایر برگزار شد، افزود: پیام جلسه امروز این است که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، همه ارکان نظام در لوای ولایت، منافع ملی و مصالح مردم را یک‌صدا و منسجم دنبال می‌کنند و در این اصل نیز، همه اشتراک نظر دارند.

وی ادامه داد: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در طول خدمت خود با وجود همه مشکلاتی که داشت با ایجاد وحدت و انسجام مثال زدنی مشکلات و مسائل زیادی را حل کرد، این روش نیز تا پایان دولت در دستور کار قرار دارد.

اقاسمی فرزاد اظهار کرد: بحران‌های زیادی در سال گذشته با سعی و تلاش فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان پشت سر گذاشته شد و باعث شدند بسیاری از گره‌های کور و کهنه استان بازگشایی شود.

وی با یان اینکه برنامه یکساله توسعه استان که در ابتدای دولت مردمی و انقلابی سیزدهم تدوین شد، انجام و اجرا شد، خاطرنشان کرد: برای پروژه آورزمان ۲۰۰میلیارد تومان در نظر گرفته شده که ۲۰میلیارد تومان از آن دریافت شده است. استاندار همدان با اشاره به اینکه همه مسائل و مباحث اولویت‌دار استان در پروژه سفر رئیس جمهور به همدان دیده شده است، گفت: موضوع نهضت ملی مسکن را به طور جدی پیگیری و این پروژه را به اتمام می رسانیم.

وی تصریح کرد: در سال جدید باید جهاد تبیین را در دستور کار خود قرار داده و در راستای امید آفرینی مردم تلاش کنیم، از سوی دیگر برای رفع همه مشکلات و مسائل استان به صورت مدون برنامه‌ریزی شده است.

بزودی پروژه 8000 میلیارد تومانی در ملایر عملیاتی می‌شود فرماندار ملایر نیز با بیان اینکه طی روزهای آینده عملیات اجرایی اَبَر پروژه تولید شیشه خودرو با سرمایه‌گذاری بالغ بر 8000 میلیارد تومان آغاز می شود، گفت: این پروژه بزرگترین سرمایه‌گذاری منطقه با ۱۳۱ میلیون دلار سرمایه‌گذاری ارزی و 2000 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی است.

سلمان اسماعیلی با بیان اینکه در حال حاضر ده‌ها میلیارد تومان پروژه اقتصادی در این شهرستان در دست اجراست، افزود: در حوزه عمرانی 6000 میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان ملایر فعال است که چهار هزار میلیارد تومان آن اعتبارات ملی و استانی و 2000 میلیارد تومان مصوبات سفررئیس جمهوری بوده و در طول تاریخ ملایر بی ‌سابقه است.

وی افزود: تاکنون بالغ بر ۵۵ درصد از اعتبارات این شهرستان به صورت نقدی تخصیص یافته که تحول بزرگی در حوزه پیشرفت پروژ‌ه‌های عمرانی شهرستان ملایر رقم می زند.

اسماعیلی با بیان اینکه در کنار این اقدامات مهم، پروژه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی ملایر به عنوان یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به استان همدان، در دست انجام است، گفت: آغاز عملیات اجرایی نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی ملایر از دیگر پروژه‌های عمرانی این شهرستان و از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان همدان است.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: نهضت ملی مسکن یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی تاریخ این شهرستان است و متعهد هستیم بالغ بر 7000 مسکن را با شرایط و ضوابط لازم تحویل مردم ملایر دهیم.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با وسعت نظر و نگاه ویژه استاندار همدان طراحی و گام‌های مستحکمی در این زمینه برداشته شد، گفت: ۱۳۰۰ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن و الحاق به شهر ملایر تعیین شده که بیش از ۵۰ درصد شهر فعلی ملایر است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن