اجتماعیاقتصادی

اقدامات انجام شده در حوزه اقتصادی باید به اطلاع مردم برسد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر با بیان اینکه اقدامات انجام شده ادارات در حوزه اقتصادی باید به سمع و نظر مردم برسد، تصریح کرد: روابط عمومی‌ها رسالت سنگینی در جهاد تبیین و تحقق شعار سال برعهده دارند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حسین فارسی در نشست با روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی، با بیان اینکه همه ما در تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» تکلیف داریم، گفت: وظیفه روابط‌عمومی‌ها در تحقق شعار سال، جهاد تبیین و امیدآفرینی بین مردم و جامعه، سنگین تر است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه مسائل فرهنگی به ویژه حجاب و عفاف، نیازمند اقدامات جدی و اثرگذار هستیم، چراکه دشمنان با تمام توان به دنبال ایجاد فضای دوقطبی در کشور هستند، اظهارکرد:
تدوین برنامه‌ریزی دقیق و کاربردی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و اجتماعی یک الزام و ضرورت است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر با تأکید بر اینکه توجه هرچه بیشتر مدیران دستگاه‌های اجرایی به روابط عمومی‌ها یک ضرورت است، ادامه داد: روابط عمومی‌ها باید در بیان عملکرد و خدمات انجام شده در دستگاه مربوطه، با مردم صادق و شفاف باشند و واقعیت‌ها را به مردم بازگو کنند.

وی تبیین دستاوردهای نظام و دولت، را هنر روابط‌ عمومی‌ها دانست و افزود: لازم است این نشست‌ها با حضور روابط‌ عمومی‌ها و خبرنگاران به میزبانی دستگاه‌های مختلف و به صورت دوره‌ای و ماهیانه برگزار شود.

گفتنی است؛ در این نشست مقرر شد روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی ملایر در مدت زمان تعیین شده گزارش عملکرد یکساله اداره مربوطه را در قالب فرم‌هایی برای فرمانداری ارسال کنند تا پس از ارزیابی، از روابط عمومی‌های برتر ادارات ملایر همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی معرفی و تجلیل شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن