اجتماعی

بازدید امام جمعه همدان از پروژه‌های بنیاد مسکن

آیت الله حبیب الله شعبانی عصر دیروز از پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در همدان بازدید کرد.

امام جمعه همدان، با تقدیر از اقدامات انجام شده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کشور و در استان همدان، اظهار داشت: از بنیاد مسکن‌ باید به عنوان یکی‌ از پر برکت‌ترین‌ یادگارهای‌ حضرت امام‌(ره) نام برد.

وی با بیان اینکه حل مشکل مسکن، باید به صورت جدی در دستور کار مسئولان همدان قرار گیرد، گفت: هوشیاری‌ و همراهی‌ مسئولان‌ دولتی‌ در عرصه تأمین‌ مسکن‌ محرومان‌ و قشرهای‌ کم‌درآمد از ضروریت‌هاست.

نماینده ولی فقیه در استان همدان، افزود: متأسفانه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم خصوصا در همدان، مربوط به تأمین مسکن است، بنابراین باید برای رفع این دغدغه و مشکل مردم، همه مسئولان با تمام توان وارد میدان شوند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم تلاش‌های انجام شده برای حل مشکل مسکن، بازهم با مشکلاتی در این حوزه روبرو هستیم، اظهار کرد: لازم است تا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دست اندرکاران امر مسکن، با تلاش‌ جهادی خود، زمینه تامین مسکن با قیمت مناسب به‌ویژه برای طبقات کم درآمد جامعه را فراهم کنند.

شعبانی، با تأکید بر اینکه ساخت مسکن در عرصه توسعه و سازندگی کشور نقش به سزایی دارد، یادآور شد: تأمین مسکن، جز اساس زندگی خانواده و بخش عمده‌ای از مخارج آن را تشکیل می‌دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن