ورزشی

درخشش دختران ملایری در مسابقات آنلاین تکواندو بین المللی جام تکاوران

رییس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: دختران ملایری با کسب چهار مدال درخشان و رنگین طلا و برنز مسابقات بین المللی دختران جهان جام تکاوران افتخاری دیگر آفریدند.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین با بیان اینکه آخرین دوره مسابقات بین المللی تکواندو دختران جهان جام تکاوران به میزبانی استان البرز برگزار شد، افزود: ورزشکاران دختر چهارده کشور از قاره های آسیا،اروپا و آمریکا در این دوره از مسابقات شرکت کردند و در آیتم های هانمادانگ و کیوروگی در فضای مجازی با ارسال کلیپهایی از حرکات خواسته در مسابقات با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهار کرد: دختران ملایری به مربیگری اسماعیلی از مربیان حاذق و توانمند این رشته ورزشی در بخش بانوان در این دوره از مسابقات شرکت کردند و توانستند با کسب چهار مدال درخشان و رنگین طلا و نقره این مسابقات در میادین جهانی خالق افتخاری دیگر باشند .
این مقام مسئول افزود: ستایش رسولی دو مقام قهرمانی و مدال طلا در هانمادانگ و کیوروگی و ریحانه شجاعی دو مقام سومی و مدال برنز در هانمادانگ و کیوروگی را در این دوره از مسابقات کسب کردند.
رییس اداره ورزش و جوانان ملایر در ادامه گفت: شیرهای ملایری سه مدال درخشان و ارزشمند مسابقات کشتی قهرمانی انتخابی تیم ملی کشور را از آن خود کردند و در آستانه سال نو افتخاری دیگر را به ارمغان آوردند.

سپهری نیا خاطرنشان کرد: مسابقات کشتی قهرمانی کشور مرحله دوم انتخابی تیم ملی و کسب سهمیه جهت مسابقات بین المللی جام تختی به میزبانی استان کردستان شهرستان قروه برگزار شد و ورزشکاران ملایری با حضوری قدرتمند در این دوره از مسابقات با همت و تلاش خستگی ناپذیر، بار دیگر در میادین کشوری افتخار آفریدند و با بردهای پیاپی و سه مدال درخشان طلا و برنز این دوره از مسابقات سهمیه حضور در مسابقات بین المللی جام تختی را دریافت کردند.

وی بیان کرد: در این دوره از مسابقات داریوش ولی زاده مدال طلای وزن 65 کیلوگرم، علی کریمی مدال طلای وزن 74 کیلوگرم و سجاد چهار دولی مدال برنز وزن 74 کیلوگرم مدال کسب کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن