ورزشی

برنامه‌های آینده بسکتبال

رییس فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلام ایران در جمع هیات بسکتبال استان همدان، ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای پرویز ریحانی بابت تمامی زحمت ایشان در حوزه بسکتبال استان همدان و تبریک به آقای مجید درویشی نکاتی را یادآور شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین جواد داوری اظهار کرد: بحث اصلی ورزش و مشخصا بسکتبال در کشور ما آموزش است، که متاسفانه نادیده گرفته می‌شود،که البته ما در این خصوص برنامه‌ها و راهبردهایی را مدنظر قرار داده‌ایم.

وی عنوان کرد: یکی از مشکلات ما در زمینه آموزش نیز بحث مربی‌گری است که باید مربی‌های این رشته ورزشی نسبت به نیازهای روز بسکتبال، آموزش‌های خود را ارتقا داده و ساماندهی در این زمینه نیز صورت بگیرد.

داوری افزود: ما در فدراسیون بسکتبال یک هرم داریم، که در راس این هرم شهرستان‌ها قرار دارند که باید به نیازهای شهرستان‌ها و استان‌ها در همه جنبه‌ها توجه شود و درجهت رفع مشکلات نیز گام‌های مفیدی برداشته‌شود.

رییس فدراسیون بسکتبال کشور اظهار کرد: در کشور ما استان‌ها شرایط متفاوتی در زمینه مالی دارند، که ما سعی بر آن داریم منابع مالی خود را به تمام نقاط عرضه کنیم.

داوری عنوان کرد: ما سعی داریم به منظور ارتقای سطح بسکتبال در جهت تعدد و نظم مسابقات به خصوص در تیم های پایه، گام‌های مهمی برداریم.

وی خاطرنشان کرد: درب فدراسیون بسکتبال همواره به سوی مستعدین این ورزش باز بوده و ما از تمامی استعدادهای موجود در این ورزش حمایت می‌کنیم.

داوری در پایان گفت: چشم‌انداز ما در آینده ورود به جام جهانی و سپس کسب مدال است و ما به این منظور در همه جنبه ها از ورزشکاران، مربیان، داوران و تمامی دست اندرکاران حاضر در این ورزش حمایت می‌کنیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن