اجتماعی

ارتباط بین صنایع و تولیدکنندگان ملایری با بازار تجارت جهانی

دکتر هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان توسعه تجارت، با مسئولین این سازمان و تعدادی از تجار و فعالان اقتصادی ایرانی حاضر در روسیه، دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ هدف از این جلسه که به درخواست دکتر بیگی نژاد و با پیگیری و محوریت دبیر میز روسیه در سازمان توسعه تجارت برگزار شد، طراحی یک سازوکار برای ایجاد ارتباط پایدار بین صنایع بزرگ و شاخص ملایر با بازارهای جهانی و همچنین توانمندسازی آنها در حوزه بازرگانی و تجارت خارجی بود.

صنایعی که مشخصا در مورد آنها بحث و بررسی صورت گرفت و هدف این طرح هستند شامل مبل و منبت، انگور و کشمش، پوشاک و ترشیجات و شوریجات ملایر است.

دبیران میزهای روسیه، بلاروس و قزاقستان و ارمنستان در سازمان توسعه تجارت، رییس یک مرکز تجاری ایران در سنپترزبورگ روسیه، مدیر تجاری انجمن پوشاک ایران، مسئول برگزاری نمایشگاه‌های ایران در روسیه، عضو انجمن کشتیرانی ایران و کارشناس ترابری تجاری با روسیه و کارشناس تجارت خارجی بسیج اصناف، از حاضرین در این جلسه بودند که تجربه‌های موفق خود در حوزه تجارت خارجی را بیان و ارائه کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن