اجتماعی

ساعت مدارس تغییر نمی‌کند

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش استان همدان از عدم تغییر آغاز به کار مدارس بعد از پایان عید فطر خبر داد.

مهدی جلیلی در گفت‌ و‌ گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و بازگشت ساعات اداره‌ها به روال سابق، تغییری در ساعات شروع ندارس ایجاد نشده و همچنان مانند قبل فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

وی اظهار کرد: مانند روال سابق ساعات آغاز فعالیت مدارس ابتدایی از ساعات 8 و متوسطه اول و دوم از ساعت 7 و 30 دقیقه شروع به فعالیت می‌کنند.

جلیلی درخصوص آغاز ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 1402_1403 خاطرنشان کرد: هنوز تاریخ دقیقی از سوی سازمان آموزش و پرورش برای ثبت نام سال تحصیلی جدید به ما ابلاغ نشده‌است.

وی درخصوص اخبار مربوط به حمله بیولوژیک به مدارس استان طی ماه‌های گذشته خاطرنشان کرد: این سازمان در این باره اطلاع‌رسانی نخواهد داشت و براساس تصمیماتی که گرفته‌شده‌است، قرار بر این شد اطلاع‌رسانی‌های مربوط به این موضوعات از سوی دانشگاه علوم‌پزشکی و روابط‌عمومی علوم پزشکی، به منظور وحدت در بحث اطلاع‌رسانی، به مردم اطلاع داده‌خواهدشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن