اجتماعی

نیازسنجی محلات برای ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ملایر از عزم مشترک برای برداشتن گامی بلند با همراهی دو نهاد کتابخانه های عمومی و اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری و شورای اسلامی شهر ملایر برای ارتقاء سطح فرهنگ کتابخوانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سید مهدی آخشیک سه شنبه ۲۹ فروردین ماه در این رابطه افزود: در دیدار با حجت الاسلام احمد چهاردولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ملایر که در محل اداره کتابخانه های عمومی صورت گرفت، بر عزم مشترک و تلاشی مقدس برای گسترش روزافزون همکاری های فرهنگی فی مابین تا حصول نتیجه و تبدیل شدن شهر ملایر به پایتخت کتاب ایران خبر داد.

آخشیک بیان کرد: با شروع به کار دوره کنونی شورای اسلامی شهر و بخصوص در سال گذشته ما شاهد همکاریهای چشمگیری در زمینه اجرا و برگزاری مشترک برنامه های فرهنگی در سطح شهر بودیم که از آن جمله برگزاری طرح تابستان با طعم کتاب در محلات کمتر برخوردار شهرستان، برگزاری چند دوره مهرواره کتابخوانی در سطح شهرستان و اجرای چندین عنوان برنامه مناسبتی در مناسبتهای خاص می‌توان یاد کرد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ملایر به بحث کتابخانه سیار و رصد محلات مختلف شهرستان و مبحث نیاز سنجی محلات که فاقد کتابخانه هستند در این جلسه اشاره کرد و افزود: نیاز به مطالعه همه اقشار در موقعیت های جغرافیایی مختلف و دسترسی بهتر و سهولت امکان بهره گیری از منابع مکتوب همواره مورد تاکید بوده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این موارد در سال جدید در راس برنامه ریزی های فرهنگی ما قرار دارد که با تلاش و برنامه ریزی خادمان مردم در نهادهای متولی انجام میشود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن