اجتماعی

برخورد با مزاحمین نوامیس در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی

فرمانده انتظامی ملایر از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران کلانتری 13 شهرستان خبر داد و گفت: مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با مزاحمین نوامیس و مدارس دخترانه توسط ماموران کلانتری 13 به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ احمد ساکی در تشریح این خبر افزود: در نتیجه اجرای این طرح تعداد شش نفر به اتهام ایجاد مزاحمت دستگیر شدند و از چهار نفر نیز تعهد گرفته شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تعداد دو دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت نیز در این طرح توقیف و روانه پارکینگ شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از دستگیری سارق حرفه ای  محتویات داخل خودرو و کشف دو فقره سرقت محتویات داخل خودرو توسط مامورین کلانتری 13 شهرستان خبر داد.

ساکی با اعلام این خبر افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت  محتویات داخل خودرو  بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 13 شهرستان قرار گرفت و ماموران با انجام تحقیقات و بکارگیری شیوه و شگردهای خاص پلیسی متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم که دارای سوابق متعدد کیفری می باشد تعداد دو دستگاه ضبط خودرو و یک عدد حافظه جانبی به ارزش تقریبی 80 میلیون ریال را کشف کردند و متهم دستگیر شده را که در بازجویی های به عمل آمده به دو فقره سرقت از محتویات داخل خودرو اعتراف کرده بود، به مرجع قضایی معرفی کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن