ورزشی

تلاش پاس برای تصاحب رتبه سوم لیگ دو

تیم فوتبال پاس همدان فردا در دیدار ماقبل پایانی لیگ دسته دوم کشور به میهمانی بعثت کرمانشاه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور فردا پیگیری خواهد شد و در جریان آن تیم فوتبال پاس همدان با هدایت هادی گل‌محمدی در آخرین بازی خارج از خانه به مصاف تیم بعثت کرمانشاه خواهد رفت.

پاسی‌ها که هفته قبل استراحت داشتند، فردا در شرایطی آخرین دیدار فصل خود در خارج از خانه را برگزار می‌کنند که در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات، از شانس خوبی برای قرار گرفتن در رده سوم جدول گروه الف برخوردار هستند.

اگرچه رده سوم با رده یازدهم هیچ تفاوتی ندارد و قرار نیست با تصاحب رتبه سوم نه جامی به همدانی‌ها تعلق بگیرد و نه صعودی در کار باشد، اما از نظر روانی این رده از آن جهت حائز اهمیت است که می‌توان امیدوار بود فصل بعد مدیران استان بیشتر به فکر پاس باشند تا بلکه کار نیمه‌تمام امسال، فصل بعدی به سرانجام برسد.

پاس همدان در حال حاضر با کسب 34 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی گروه الف لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد و برای تصاحب رتبه سوم دو رقیب جدی پیش روی خود می‌بیند.

سپیدرود رشت و فولاد هرمزگان. اولی یک بازی بیشتر انجام داده و این موضوع شانس رشتی‌ها برای تصاحب رتبه سوم را به مقدار زیادی پائین می‌آورد, اما فولاد هرمزگان با تعداد بازی برابر و سه امتیاز بیشتر، شانس به‌مراتب بالاتری نسبت به پاس همدان برای تصاحب رده سوم جدول را دارد و با این اوصاف همدانی‌ها منتظر یک لغزش از سوی این تیم هرمزگانی در دو هفته پایانی مسابقات هستند.

فولاد هرمزگان فردا میهمان شهید اورکی اسلامشهر است و سپیدرود رشت هم این هفته استراحت دارد تا پاسی‌ها حداقل فرصت عبور از این تیم شمالی در جدول رده‌بندی را داشته باشند.

قضاوت دیدار پاس همدان برابر بعثت کرمانشاه، دربی جذاب غرب کشور که همیشه از هیجان بالایی برخوردار بوده بر عهده لقمان پویا خواهد بود و او را در امر قضاوت سالار استاد رحمانی و سیروس بابایی یاری می‌کنند.

دیداری که از ساعت 17 فردا یکشنبه در ورزشگاه آزادی شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

گفتنی است پاس که بیشتر امتیازات خود را در نیم‌فصل دوم رقابت‌ها و با بهبود اوضاع مدیریتی کسب کرد، در هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در همدان پذیرای تیم شهید اورکی اسلامشهر خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن