ورزشی

کشتی همدان با اتحاد و همدلی به روزهای خوب گذشته بازمی‌گردد

عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد و قهرمان جام جهانی 2010 باکو معتقد است که ورزش اول هگمتانه با یکدلی و اتحاد می‌تواند به روزهای خوب گذشته بازگردد.

محمدحسین سلطانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، اظهار کرد: وفاق و همدلی حلقه مفقوده این روزهای کشتی در استان همدان است و به اعتقاد من اگر می‌خواهیم به روزهای طلایی دهه 80 بازگردیم باید اتحاد بین خانواده بزرگ کشتی بیش از پیش شود.

وی تصریح کرد: چهارسال پیش رئیس هیات کشتی استان هم وقتی روی کار آمد سعی بر این داشت که کمیته‌های مختلف در هیات را با هم هماهنگ کند تا قانونمند و روی ضوابط عمل کنند که از حق نگذریم همین کار، بسیار دشوار بود. به اعتقاد من از همان اول حمیدرضا یاری دل و قلبش با کشتی بود و دلسوزانه برای کشتی وارد گود شد، اما واقعیت این است که در ورزش به‌خصوص کشتی یک دست صدا ندارد و من بارها هم در جلسات مختلف گفته‌ام تا وقتی دست در دست هم ندهیم و متحد نباشیم، نباید این توقع هم وجود داشته باشد که از دل کشتی همدان مثل سال‌های قبل یک قهرمان جهان یا المپیک بیرون بیاید.

قهرمان سابق جام جهانی در ادامه با اشاره به عملکرد رئیس هیات کشتی همدان خاطرنشان کرد: طبیعتا کارنامه مدیریتی هر فردی نقاط ضعف و قوتی وجود دارد که نمی‌توان آنها را کتمان کرد. من مدتی که دبیر هیات بودم توجه و تلاش مستمر حمیدرضا یاری رئیس هیات را از نزدیک مشاهده می‌کردم، اما به خود یاری هم گفتم که چهار سال زمان کافی برای ثمربخشی در کشتی همدان نیست و قضاوت اصلی را باید سال‌های بعدی و با روی کار آمدن کشتی‌گیرانی که امروز در رده پایه روی تشک می‌روند، انجام داد.

عضو سابق تیم ملی با بیان اینکه در چند سال گذشته کشتی همدان در رده‌های پایه پیشرفت خیلی خوبی داشته و امروز سرمایه‌های ارزشمندی در سراسر استان ظهور کرده‌اند که باید مورد توجه قرار گیرند، افزود: من بارها گفته‌ام اگر می‌خواهیم قهرمان المپیک پرورش دهیم باید همه پای کار بیایند. از مسئول ارشد استان تا مربی، مردم و رسانه. سلطانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات هیات کشتی همدان اضافه کرد: از افرای که قصد ورود به انتخابات هیات کشتی را دارند به‌عنوان یک خاک‌خورده تقاضا دارم تنها به نیت خدمت به کشتی پای کار بیایند، در غیر این‌صورت به ورزش اول استان و بچه‌هایی که عمدتا از قشر ضعیف جامعه هستند، خیانت کرده‌اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن