ورزشی

بازگشت پرافتخارترین ورزشکار تاریخ استان به میادین

عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان در دو دوره المپیک 2012 و 2016 از بازگشت خود به میادین ورزشی بعد از مصدومیت طولانی خبر داد.

مه‌لقا جام‌بزرگ در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، اظهار کرد: بعد از باز‌های آسیایی جاکارتا روی یک اتفاق از ناحیه پا با مصدومیت مواجه شدم و روند درمان و بازگشت به دوران عادی خیلی طولانی شد. مدتی هم درگیر مسائل شخصی بودم تا این موارد باعث شود زمان زیادی از میادین دور باشم. حالا مهیای بازگشت به ورزش هستم و می‌خواهم تلاش کنم تا افتخارات بیشتری برای شهر و کشورم رقم بزنم.

وی تصریح کرد: من 13 سال عضو تیم ملی بودم و در مسابقات زیادی در کشورهای مختلف شرکت کردم. هنوز این انگیزه و توان را در خود می‌بینم که بخواهم در تیراندازی موفق باشم و امیدوارم با تلاش و پشتکار، بازگشتی خوب به ورزش داشته باشم.

عضو سابق تیم ملی تیراندازی خاطرنشان کرد: حضور در دو دوره المپیک و سه دوره بازی‌های آسیایی، این انگیزه و قوت را در من ایجاد کرده که با امید به آینده مهیای بازگشت باشم و شک ندارم در این راه با کمک مربیان و بزرگان تیراندازی موفق خواهم بود.

دارنده نشان برنز بازی‌های آسیایی جاکارتا تاکید کرد: به‌زودی تمرینات انفرادی را در سالن شهید ضرابیان همدان از سر خواهم گرفت و باید تلاش کنم تا با ثبت رکوردهای خوب و موفقیت در مسابقات داخلی، کادرفنی تیم ملی را مجاب کنم تا دوباره من را به تمرینات تیم ملی دعوت کنند.

جام‌بزرگ در ادامه عنوان کرد: تنها تیراندازی که برای ایران در بازی‌های آسیایی مدال گرفت من بودم. انگیزه زیادی داشتم تا برای سومین بار سهمیه المپیک را کسب و در توکیو حاضر باشم که متاسفانه مصدومیت همه‌چیز را خراب کرد. اما هنوز هم دیر نشده و حالا در اندیشه بازگشت هستم و می‌خواهم تمام تلاش خود را برای حضور در سومین المپیک به کار بگیرم.

پرافتخارترین ورزشکار تاریخ استان از نظر حضور در مسابقات معتبر جهانی، با اشاره به وضعیت هیات تیراندازی همدان بیان کرد: با روی کار آمدن سیدرضا موسوی هیات به آرامش رسیده و بعد از آن دوران سرپرستی حالا کارها روی روال است. امیدوارم همچون گذشته تیراندازی همدان بتواند روزهای درخشانی برای ورزش همدان ثبت کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن