ورزشی

حضور شمشیربازان استان در لیگ برتر

معاون توسعه امور قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از حضور شمشیربازان استان در لیگ برتر خبر داد.

علی ضمیری‌کامل در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به اینکه بانوان شمشیرباز همدانی روز گذشته راهی لیگ برتر شدند، افزود: تیم چینی استون لالجین همدان، روز گذشته برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر شمشیربازی به تهران اعزام شد.

وی عنوان کرد: شمشیربازان همدانی با سابقه‌ی افتخارآفرینی در مسابقات کشوری و آسیایی، این بار با حمایت هنر لالجین، با نام چینی استون وارد رقابت‌های لیگ شمشیربازی شده‌اند.

معاون توسعه امور قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: مسابقات لیگ برتر شمشیربازی کشور که از اسفند ماه سال گذشته در بخش آقایان آغاز شده، امروز با مسابقات بانوان به کار خود ادامه خواهد داد.

ضمیری‌کامل خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابت‌ها، استان همدان در اسلحه‌ی اپه و در هر دو بخش آقایان و بانوان، در این رقابت‌ها نماینده خواهد داشت.

وی با بیان اینکه سرپرستی این تیم بر عهده انسیه مختاری‌نژاد است، ادامه داد: بهاره رمضانی به عنوان کاپیتان، پانته‌آ سماواتی، پریسا سبزواری و رخساره موحدی اعضای تیم استان در لیگ برتر را تشکیل می‌دهند.

معاون توسعه امور قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: تیم شمشیربازی چینی استون لالجین در بخش آقایان هم در دور رفت لیگ برتر که سوم‌ بهمن ماه سال گذشته برگزار شد با ترکیب فرشاد صفائیان، محمد حجازی، محمدعرفان مهری و محمدپارسا الیاسی با سرپرستی علیرضا سلیمانی‌ورکانه شرکت کرد.

ضمیری‌کامل با بیان اینکه رقابت‌های لیگ برتر بانوان از امروز چهاردهم اردیبهشت در مجموعه ورزشی شیرودی تهران برگزار می‌شود، اضافه کرد: لادن صحرایی داور ملی شمشیربازی استان هم این رقابت‌ها را قضاوت خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن