اجتماعیورزشی

پایان پرونده پاس با پنجمی در لیگ 2

تیم فوتبال پاس همدان با قرار گرفتن در رده پنجم، به کار خود در این فصل از مسابقات لیگ دسته دوم پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، روز گذشته هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال پیگیری شد و پاسی‌ها که انگیزه‌ای نداشتند، با چهار گل در خانه از شهید اورکی اسلامشهر شکست خوردند تا به بدترین شکل ممکن پرونده شاگردان هادی گل‌محمدی در این فصل بسته شود.
پاسی‌ها در حالی با ایستادن در رتبه پنجم جدول گروه الف مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور به کار خود در این فصل پایان دادند که حالا ذکر چند نکته درباره اتفاقات این فصل ضروري به نظر می‌رسد:
اول اینکه همانطور که پایگاه خبری همدان‌آنلاین ابتدای فصل هم بارها به آن اشاره کرد، هیئت امنای پاس به ویژه کاظم اولیایی و صادق چیت‌سازیان با برکناری حمید عابری‌منصور در پایان فصل گذشته و تعلل در انتخاب مدیرعامل گام اول را اشتباه برداشتند.
بدتر اینکه اشتباه بزرگ‌تر وقتی رخ داد که این دو نفر یک شرکت ورشکسته‌ که در سالیان گذشته از تمام پروژه‌ها خلع‌ید شده بود را به عنوان کارگزار باشگاه انتخاب کردند. و اصرار بر حفظ این کارگزار درصورتی که رسانه‌ها با اسناد و مدارک، نامعتبر بودن این شرکت را اثبات کردند جای تعجب داشت.
حال در این‌میان‌ چه اتفاق خارج از عرفی افتاده بود که نماینده هیئت امنا به حفظ این کارگزار اصرار داشت جای سوال است.
نکته بعدی اینکه انتخاب هادی گل‌محمدی به عنوان سرمربی پاس بهترین اتفاق شروع فصل پاس در این فصل بود. با اتفاقاتی که در این فصل افتاد هر مربی دیگری جای گل‌محمدی بود این تیم امروز به لیگ دسته سوم سقوط کرده بود. وی با پرهیز از حاشیه‌سازی مشکلات را با تدبیر و گاه با هزینه شخصی حل کرد و مانع از ایجاد بحران‌های بزرگتر در پاس شد. از یادمان نمی‌رود مربیانی در سال‌های گذشته سکان پاس را در اختیار داشتند و درحالی که تیم‌شان ۷۰ درصد از قراردادهای خود را گرفته بودند یا تیم را مجاب به اعتصاب می‌کردند یا خوشان قهر می‌کردند و می‌رفتند!
موضوع دیگر اینکه پاس در این فصل با وجود مشکلات عدیده، بسته بودن پنجره و حواشی مدیریتی اگر در رده پنجم ایستاد، خود یک پیروزی بزرگ محسوب می‌شود. به این دلیل که بازیکنان پاس و همکاران هادی گل‌محمدی در کادرفنی در این فصل کم‌حاشیه بودند و علی‌رغم اینکه تا پایان فصل تنها ۵۰ درصد از قرارداد خود را گرفتند پای سرمربی و مدیرعامل باشگاه ماندند و باید یک دست مریزاد به آنان گفت.
امیدواریم مسئولان از همین امروز به فکر بستن تیمی قدرتمند برای فصل بعد باشند و هرچه زودتر تکلیف مدیریت را برای فصل بعد مشخص کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن