اجتماعی

قیمت غذا در هتل‌ها زیر ذره‌بین ما است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان گفت: قیمت غذا در هتل‌ها و رستوران‌های همدان زیر ذره‌بین ستاد تنظیم بازار هستند.

به گزارش پایگاه خ همدان آنلاین اسدالله ربانی در جلسه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان همدان با انتقاد از قیمت بالای غذا در بعضی هتل ها و رستوران های همدان گفت: افزایش قیمت غذا در برخی هتل ها و رستوران‌ها چندین برابر بیشتر از افزایش قیمت محصولات غذایی است و این نشانه عدم نظارت است که باید اصلاح شود.

وی افزود: گشت های ویژه با حضور در هتل ها و رستوران ها؛ قیمت غذاها را بررسی و در صورت تخلف برخورد قانونی می شود. هتل ها اجازه ندارند برای خودشان قیمت تعیین کنند و باید اداره کل میراث فرهنگی قیمت غذای هتل ها و سازمان صمت و کمیته نظارت قیمت رستوران ها و تهیه غذاها را اعلام کنند.

وی عنوان کرد:قیمت غذا در رستوران‌های برند شهر همدان باید توسط سازمان صمت و اتحادیه بر اساس شرایط برند و آنالیز قیمت تایید و اجرایی شود و هر گونه قیمتی که تایید و نرخ نامه قانونی نداشته باشد تخلف است و باید جریمه شود.

ربانی خاطرنشان کرد: همدان از شهرهای گردشگری کشور است و باید نظارت بر قیمت و رعایت بهداشت در جهت خدمت رسانی به مردم همدان و گردشگران در همه رستوران ها و هتل ها انجام شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن