ورزشی

می‌خواهم بهترین عملکرد را در مسابقات جهانی داشته باشم

قوی‌ترین مرد ایران گفت: برای حضور در مسابقات جهانی روسیه تمام تلاش خود را خواهم کرد تا عملکردی ایده‌آل به نمایش بگذارم.

رضا قیطاسی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، اظهار کرد: بعد از مسابقات سیبری‌شو روسیه که فروردین ماه برگزار شد 20 روزی پاکسازی داشتیم و بعد از آن استارت زدیم تا برای مسابقات جهانی آماده شویم.
وی با بیان اینکه برای حضور در مسابقات جهانی باید خود را آماده کند، افزود: قرار است دو تیم از ایران به مسابقات روسیه اعزام شوند و بعد از آن هم مسابقات جهانی ازبکستان برگزار خواهد شد. البته سطح مسابقات روسیه خیلی بالاتر است، چون هم قهرمانان روس در آن حضور دارند و هم قهرمانان خوب ما مثل محمد عزت‌پور در آن شرکت خواهند کرد.
قیطاسی با بیان اینکه بیستم خردادماه مسابقات روسیه برگزار می شود، اضافه کرد: در مسابقات ازبکستان هم 15 کشور حضور دارند که من تنها نماینده ایران در این رویداد خواهم بود، چون پارسال آنجا قهرمان شدم و دعوت‌نامه اختصاصی مسابقات را دارم.
قوی‌ترین مرد ایران با بیان اینکه این روزها در کبودراهنگ تمرینات خود را دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد: ما در تمرینات همیشه تلاش می‌کنیم رکوردها را بالا ببریم. در تمرینات باید رکوردهایی بیشتر از مسابقات بزنیم و این خود نشان‌دهنده سختی ورزش ماست.
وی عنوان کرد: هزینه شرکت در مسابقات به‌خصوص مسابقات برون‌مرزی خیلی بالاست و اگر برای مسابقات بین‌المللی، کمک فدراسیون و تیم‌های میزبان نباشد، ما نمی‌توانیم از عهده آنها بربیائیم. برای مثال فقط هزینه رفت و برگشت اخیر ما به روسیه چیزی حدود 100 میلیون تومان شد که تماما بر عهده کشور میزبان بود.
این پهلوان ارزنده همدانی گفت: ما در این ورزش هرچه بیشتر هزینه کنیم بیشتر نتیجه می‌گیریم اما گرانی زیاد مثل هزینه بالای مکمل‌ها با این اوضاع ارزی خیلی شرابط را دشوار کرده است.
قیطاسی با بیان اینکه رشته ورزشی چوب‌کشی با نام بین‌المللی مس رستلینگ به عنوان یکی از رشته‌هایی است که تحت نظارت فدراسیون ورزش روستایی و عشایری و بازی‌های بومی محلی به فعالیت می‌پردازد، عنوان کرد: چند روز پیش در مسابقات چوب‌کشی انتخابی تیم ملی و قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد عنوان قهرمانی وزن مثبت 125 کیلوگرم را کسب کردم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن