ورزشی

برگزاری مسابقات جهانی کونگ‌فو در ایران

سرپرست فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی کشورمان از برگزاری مسابقات جهانی به میزبانی ایران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، رضا حیدری ظهر امروز در مجمع انتخاباتی کونگ‌فو همدان اظهار کرد: یک زمانی به ما اجازه نمی‌دادند معاون وزیر را ببینیم، اما امروز وزیر و رئیس کمیته ملی المپیک کنار ما هستند و خوشبختانه روز به روز نگاه به رزم و کونگ‌فو متفاوت شده و امروز مجامع جعانی از ما برای آموزش مربی می‌خواهند.

حیدری تصریح کرد: مشکلات مالی زیاد است، اما می‌خواهیم با تلاش فراوان و رایزنی با کشورها، نیمه اول مهرماه اگر شرایط مهیا باشد با حضور 50 کشور مسابقات جهانی را برگزار کنیم.وی اضافه کرد: ماه آینده مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در کردستان برگزار خواهد شد، اما اگر مسئولان استان همدان تلاش کنند می‌توانیم مسابقاتی را برای برگزاری در همدان برنامه‌ریزی کنیم.در ادامه علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این مجمع با ابراز رضایت از عملکرد موفق هیات کونگ‌فو در چهار سال اخیر اظهار کرد: استعدادهای خوبی در هنرهای رزمی سراسر استان وجود دارد که هیات برای شکوفایی آنها همیشه در تلاش بوده است.

وی عنوان کرد: سعی ما همواره بر این بوده که در تمام رشته‌ها فضا را برای حضور مستعدین در سراسر استان فراهم کنیم و مشارکت همه‌جانبه هیات کونگ‌فو نیز برای توسعه ورزش در استان قابل تقدیر بوده است.

ابراهیم قاسمی رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان همدان هم در این مجمع با اشاره به افزایش 63 درصدی کونگ‌فو کاران همدانی در سال اخیر بیان کرد: سعی خواهیم کرد برنامه‌های هیات را مثل سال‌های گذشته در دو حوزه همگانی و قهرمانی پیگیری کنیم.

وی افزود: در حوزه قهرمانی، برگزاری مسابقات استانی، برپایی اردوهای آمادگی و اعزام به مسابقات کشوری از جمله برنامه‌ها بوده و در حوزه همگانی افزایش ورزشکاران بیمه شده و سازمان‌یافته در دو بخش آقایان و بانوان از اولویت‌های مهم هیات خواهد بود.

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان همدان با بیان اینکه همدلی همیشه در خانواده کونگ‌فو همدان وجود داشته و اعضا بدون چمداشت در خدمت این ورزش هستند، خاطرنشان کرد: از تجربیات متخصصین و کارشناسان در چهار سال آتی بیشتر بهره خواهیم برد، ضمن اینکه برای رشد و توسعه کونگ‌فو در استان لازم است که در برخی کمیته‌ها و هیات‌های شهرستانی تغیراتی ایجاد کنیم.گفتنی است؛ در مجمع انتخاباتی هیات کونگ‌فو استان همدان، رئیس هیات برای پنجمین دوره متوالی با نظر اعضای مجمع ابقا شد.

در این مجمع ابراهیم قاسمی با 24 رأی از 26 رأی مأخوذه برای پنجمین دوره متوالی به‌عنوان رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان همدان انتخاب شد تا رکوردی جالب ثبت کند همچنین نرگس حسینی به‌عنوان نایب‌رئیس، محمدرضا رشیدی به‌عنوان خزانه‌دار و اکبر بهرامی، هادی شهبازی، الهام شهبازی و فرهاد شکری به‌عنوان اعضای هیات‌رئیسه کونگ‌فو استان همدان در این مجمع انتخاب شدند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن