اجتماعی

یکی موفق ترین پروژه های نهضت ملی مسکن در ملایر رقم می خورد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ملایر گفت: مذاکرات، برآوردها و هماهنگی اولیه برای انعقاد قراردادهای مرتبط با عملیات اجرایی پروژه و انتقال خدمات صورت گرفته و یکی موفق ترین پروژه های نهضت ملی مسکن کشور در ملایر رقم می خورد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ عباس خدابخشیان روز دوشنبه ۸ خرداد ماه، از پایان مهلت قانونی مشارکت و یا معرفی کارشناسان رسمی دادگستری برای زمین‌های مورد نیاز روستای سالار آباد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

معاون فرماندار ملایر با تشکر از کسانی که در مهلت قانونی برای انقعاد قرارداد مشارکت مراجعه کرده اند، اظهار کرد: از فردا ملاک محاسبه قیمت زمین های باقی مانده، نظر هیات کارشناسان رسمی دادگستری است.

وی با بیان اینکه البته این مسیر را توصیه نمی کنیم و نفع بیشتر مردم در مشارکت با دولت است، افزود: اراضی سالارآباد و گلدره برای نهضت ملی مسکن از طریق مبانی قانونی و اعمال ماده ۸ تملک شده و هیچ برگشتی به عقب وجود ندارد.

معاون فرماندار ملایر ادامه داد: با تلاش های مستمر فرمانداری و همراهی نمایندگان ملایر در مجلس شورای اسلامی مشکل بخشی از اراضی گلدره نیز بعد از ۳۱ سال حل شده و منافع مردم به شکل حداکثری و کامل تامین و تضمین می شود.

خدابخشیان تصریح کرد: مذاکرات، برآوردها و هماهنگی اولیه برای انعقاد قراردادهای مرتبط با عملیات اجرایی پروژه و انتقال خدمات صورت گرفته و یکی موفق ترین پروژه های نهضت ملی مسکن کشور در ملایر رقم می خورد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن