اجتماعیسلامت و پزشکی

اجرایی شدن ۷۰ پروژه از ۷۷ پروژه حوزه بهداشت استان همدان

معاون وزارت بهداشت: اجرایی شدن ۷۰ پروژه از ۷۷ پروژه حوزه بهداشت و درمان استان همدان، این استان را در زمره استان‌های کم‌نظیر توسعه قرار داده است

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین دکتر سید حمید جمال‌الدینی در جلسه بررسی و رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان ملایر اظهار کرد: اجرایی شدن ۷۰ پروژه از ۷۷ پروژه حوزه بهداشت و درمان استان همدان در مدت اخیر، نشان دهنده اقدامات کم نظیری است که در دولت سیزدهم محقق شده و از این نظر همدان جزء استان‌های برتر کشور است.

وی افزود: در حال حاضر بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان اعتبارات، تجهیزات و زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان ملایر در مدت اخیر در حال گسترش و اجرا است.

جمال الدینی عنوان کرد: بخش آنژیوگرافی ملایر مرکز بسیار خوبی است که زیرساخت آن در حال تکمیل است و دستگاه آن نیز وارد شهرستان خواهد شد. همچنین تمهیدات لازم فراهم خواهد شد تا شهریور سال ۱۴۰۳ ملایر بیمارستان آموزشی داشته باشد و تجهیزات، امکانات و منابع انسانی نیز تامین می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نعمت سلامت و امنیت دو بال مهم هستند که اگر امنیت فراهم نمی‌شد، نظام سلامت نمی‌توانست تا به امروز خدمات گسترده‌ای داشته باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن