اجتماعی

توزیع ۵۰ تُن شکر بسته بندی در همدان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار: توزیع ۵۰ تُن شکر بسته بندی با قیمت ۲۹۵۰۰ تومان در شهر همدان درحال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین اسدالله ربانی مهر در جلسه تنظیم بازار شهرستان با تاکید بر تشدید نظارت ها در بازار همدان اظهار کرد: با هدف نظارت بر کالاهای اساسی در بازار همدان گشت‎های مشترک تشدید خواهد شد و نظارت ها افزایش می یابد.

وی افزود: در ۳ ماه اخیر نظارت و بازرسی بر بازار سه برابر شده است و تشکیل پرونده برای متخلفین افزایش داشته است.

ربانی مهر خاطرنشان کرد: اولویت نظارت ها در بازار کالاهای اساسی مردم به ویژه خوراکی ها، نانوایی ها، رستوران ها و فروشگاه‎ها می باشد و کالاها باید با قیمت مصوب به فروش برسد.

وی عنوان کرد: ۵۰ تُن شکر بسته بندی با قیمت ۲۹۵۰۰ تومان در شهر همدان توزیع شده که باید جهادکشاورزی با همکاری اصناف بر توزیع شکر در بازار نظارت داشته باشند.

وی افزود: عملکرد اداره کل تعزیرات در نظارت بر بازار قابل تقدیر است که سایر دستگاهها باید در حوزه نظارت و بازرسی ورود جدی داشته باشند.

ربانی مهر عنوان کرد: اولویت نظارت ها در بازار کالاهای اساسی مردم بالاخص خوراکی ها، نانوایی ها،رستوران ها و فروشگاهها می باشد و کالاها باید با قیمت مصوب به فروش برسد.
وی اظهار کرد: بخشنامه معاون اول رئیس جمهور مالیات بر ارزش افزوده شکر از ۹ به ۱ درصد کاهش پیدا کرد که هدف اصلی کاهش قیمت شکر در بازار بوده است.
وی خاطرنشان کرد: مشکلات نانوایی ها در سطح شهرستان و استان در حال پیگیری است و باید نانوایی های روستایی و مناطق گردشکری در اولویت اختصاص سهمیه آرد باشند.
ربانی مهر افزود: حمایت از نان سنتی همدان در سال جاری یک اولویت است که به زودی برنامه های قطعی در این زمینه اعلام خواهد شد.


وی گفت: اداره کل صمت تکلیف بعضی اتحادیه ها را مشخص کند تا در تنظیم بازار فعالیت تاثیر گذاری داشته باشند

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن