اجتماعی

تخصیص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار

پیرو هماهنگی و جلسه مورخ دهم مرداد ماه سال گذشته حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در وزارت راه و شهرسازی برای تعریض جاده ملایر به اسلامشهر آق گل ، این پروژه در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین در این نشست دکتر امانی رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، مهندس اکبری، معاون راه های اصلی و مهندس مقبلی، معاون راههای روستایی وزارت راه و شهرسازی و همچنین مهندس صادقی راد، مدیرکل راهداری استان همدان نیز حضور داشتند .

همچنین پیرو دعوت نماینده مردم ملایر از مهندس مقبلی، معاون راههای روستای وزارت راه و شهرسازی به شهرستان ملایر و بازدید از راه اسلامشهر آق گل و راههای فرعی و روستایی شهرستان، مبلغ ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه اختصاص یافت که هم اکنون در حال انجام است.

آغاز پروژه راه روستاهای بهمن آباد و ناصح آباد

پروژه راه روستاهای بهمن آباد و ناصح آباد نیز در وزارت راه و شهرسازی با پیگیری آزادی خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی مصوب و برای اجرا ابلاغ شد، همچنین در سفر مهندس اکبری، معاون راهداری کشور به شهرستان ملایر مورد تاکید و پیگیری قرار گرفت.

در جلسه مذکور مصوب شد ابنیه، بیس و آسفالت مسیر روستایی بهمن آباد و ناصح آباد از منابع ملی انجام گیرد و در سال 1401 اعتبار آن تامین شد و اخیرا” مراحل اجرای پروژه توسط راهداری شهرستان ملایر شروع شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن