اجتماعی

رسیدن به اهداف نیازمند همدلی و وحدت است

امام جمعه همدان در شورای اداری استان همدان، با تأکید بر لزوم انسجام و وحدت بین مسئولان، اظهار داشت: قطعا همراهی و همگامی بین مسئولان نتیجه‌اش، بهتر انجام شدن کارها و رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین آیت الله حبیب الله شعبانی وی با اشاره به دستاوردها و فعالیت‌های اخیر دولت در عرصه‌های مختلف، یادآور شد: دسترسی به اهداف موجود و موفقیت در کارها در گرو همدلی و وحدت است.

امام جمعه همدان، با بیان اینکه جلسات شورای اداری بهترین ظرفیت برای مسئولان است که عملکردهای یکدیگر را نقد کنند و راهکار ارایه دهند، خاطرنشان کرد: کارها و اقدامات خوبی توسط دولت و شخص رییس جمهور انجام شده که لازم است در فضای عمومی بیان شود و در عرصه امید آفرینی تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه در استان نیز اقدامات خوبی انجام شده است، یادآور شد: فضای عمومی جامعه باید از اقدامات انجام شده مطلع شود و به درستی این دستاوردها تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان، با اشاره به برگزاری جلسات شورای اداری استان در برخی از شهرستان‌ها، اظهار کرد: خوب است در جلساتی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، از مردم همان منطقه دعوت شود تا در حضور مدیران استان مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کنند.

وی تصریح کرد: با این اقدام تعامل و مردمی بودن دولت به معنای واقعی کلمه رخ خواهد داد و یک شهروند مشاهده می‌کند که می‌تواند به راحتی به همه مسئولان استان نقد و حرف خود را بیان کند.

شعبانی، خاطرنشان کرد: البته خیلی از این نقدهای که مطرح می‌شود جواب دارد که با بیان آن در این جلسات پاسخ مناسب آن نیز منتشر خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه در سفرهای شهرستانی و شورای اداری که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، علاوه بر مسایل اقتصادی به مشکلات دیگر آن منطقه نیز باید رسیدگی شود، گفت: مشکلات اقتصادی نباید باعث شود که آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی مورد غفلت قرار گیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن