اجتماعی

برگزاری جشنواره سیر در همدان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان از ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان همدان در حوزه اقتصادی، اشتغالزایی و جشنواره‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، ربانی مهر معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره سیر گفت: جشنواره امسال سیر باید باکیفیت بهتر ، با همکاری مردم و بخش خصوصی و تشکل ها تعاونی های فعال حوزه کشاورزی برگزار شود و دستگاههای اجرایی نقش حمایتی داشته باشند

وی اظهار کرد: بعد از ثبت جهانی سیر نوبت پیگیری شهرک تخصصی سیر است، جشنواره سیر اقدام بزرگی در جهت معرفی سیر و تاثیرگذار در حوزه فرهنگی، اقتصادی و گردشگری است و استقبال هر سال بیشتر از سال قبل است.
ربانی مهر افزدود: انتظار است رسانه ها نگاه ویژه ای به جشنواره داشته باشند و به صورت ویژه اخبار جشنواره انعکاس پیدا کند و متولیان اجرایی باید از ظرفیت رسانه ها استفاده کنند.
وی خاطرنشان کرد: جشنواره برنامه ثابت سالیانه است که فصل تابستان در منطقه سولان برگزار میشود و بعد از جشنواره موضوع شهرک تخصصی سیر را پیگیری می کنیم

ربانی‌مهر عنوان کرد: ثبت جهانی سیر کمک بزرگی به توسعه کشاورزی و محصول سیر در همدان بود و مسائل مهم و مشکلات کشاورزی این منطقه پیگیری ویژه خواهد شد

وی خاطرنشان کرد: باید در حوزه سیر از ظرفیت اتاق بازرگانی ، شرکت های دانش بنیان ، دانشکده کشاورزی و تشکل ها و تعاونی های کشاورزی استفاده کرد تا در تولید و فروش این محصول ارزشمند روش های علمی مد نظر قرار گیرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان گفت: عملکرد مدیران شهرستان در حوزه تخصصی بالاخص در حوزه اقتصادی، اشتغالزایی، جذب تسهیلات، حمایت از تولید و برگزاری جشنواره ها ارزیابی میشود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن