اجتماعی

ملایر با چهارمین جشنواره مبلمان منبت؛ میزبان ایرانیان

جشنواره عید تا عید(قربان تا غدیر) ویژه فروش مبل و منبت از هشتم تا شانزدهم تیرماه در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ شمارش معکوس آغاز جشنواره مبلمان منبت آغاز شده و از پنجم تا شانزدهم تیرماه؛ جهانشهر ملایر روی آنتن رسانه ملی است.

در همین راستا جلسه ستاد هماهنگی جشنواره مبل و منبت شهرستان ملایر به ریاست سلمان اسماعیلی فرماندار ویژه ملایر و با حضور معاونان فرماندار، شهردار ملایر بخشداران، شهرداران تابعه و روسای کمیته‌های شش‌گانه جشنواره در سالن جلسات شهرداری ملایر برگزار شد و فرماندار ویژه ملایر نیز از مردم برای شرکت در جشنواره ملی مبل و منبت دعوت کرد.

سلمان اسماعیلی در این رابطه گفت: شهرستان ملایر در آستانه رویدادی بزرگ و ملی است تا از گذرگاه هنرصنعت مبل و منبت، بار دیگر شکوه تاریخی اش را به تصویر بکشد.

وی افزود: پس از پشت سر گذاشتن روزهای سخت و اقدامات جهادی دولت سیزدهم در مهار همه‌گیری کرونا و طلوع دوباره روزهای روشن و امیدبخش، بار دیگر شهر جهانی مبل و منبت ملایر در سال “مهار تورم، رشد تولید” قابی چشم نواز در مسیر تحول و پیشرفت پیش روی خود دارد.

این مقام مسئول ادامه داد: برگزاری چهارمین جشنواره مبل و منبت از ماه‌ها پیش و با تلاش شبانه‌روزی دولت خدمتگزار، فعالان بخش خصوصی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته و چه زیباست وقتی نمایش خیرکننده هنر و فرهنگ ایرانی و اسلامی ملایر در دهه ولایت “عید قربان تا عید غدیر” به روی صحنه می رود.

فرماندار ملایر گفت: این رویداد ملی فرصتی ناب و کم نظیر برای معرفی هر چه بیشتر جهان شهر ملایر، تثبیت نشان های ملی و جهانی، رونق اقتصادی، تقویت گردشگری و ارتقا نشاط اجتماعی است. برگزاری این جشنواره سهم بسزایی در معرفی افتخارات ملی و جهانی و ظرفیت های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ملایر خواهد داشت و مطمئنا مردمان با فرهنگ ملایر میزبان شایسته ای برای میهمانان و گردشگران خواهند بود.
وی افزود: از تمامی گردشگران داخلی و خارجی دعوت می‌ کنیم تا با سفر به دیار کریمان و حضور در این رویداد بزرگ ملی ضمن تجربه خریدی مطمئن و استفاده از جاذبه ها و برنامه های متنوع فرهنگی، میهمان کهن شهر ملایر باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن