اجتماعی

کشف بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در ملایر

فرمانده انتظامی ملایر از کشف 5 کیلو و 680 گرم مواد مخدر صنعتی با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ؛ سرهنگ احمد ساکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در پی اطلاع از فعالیت افرادی به صورت باندی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران پس از یک ماه  تلاش شبانه روزی و بکارگیری شیوه و شگردهای خاص پلیسی سرانجام مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند، افزود: ماموران در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی سه نفر اعضای این باند را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان مقدار 5 کیلو و 680 گرم مواد مخدر صنعتی را کشف کردند.

ساکی تصریح کرد: ماموریت مبارزه با مواد مخدر با جدیت ادامه داشته و پلیس ملایر  با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه اجازه فعالیت به قاچاقچیان را نخواهد داد.
 

فرمانده انتظامي ملایر در ادامه از اجراي طرح انضباط اجتماعي، ترافيکي و توقيف تعداد 11 دستگاه موتورسيکلت و خودرو در اين شهرستان توسط ماموران کلانتری 13 شهرستان خبر داد.

ساکی اظهار کرد: طرح انضباط اجتماعي و ترافيکي در راستاي برخورد با رانندگان وسايل نقليه موتوري که با اقدامات هنجارشکنانه و انجام حرکات مخاطره آميز موجب سلب آسايش عمومي و به خطر انداختن جان خود و ديگران شده بودند، توسط ماموران کلانتری 13 در ملایر به اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه در اجرای اين طرح ماموران تعداد 11 دستگاه وسيله نقليه موتوري متخلف را توقيف و روانه پارکينگ کردند، گفت:یک دستگاه خودرو و 10 دستگاه موتورسيکلت متخلف در اين طرح توقيف شدند.

ساکی خاطر نشان کرد: رانندگي مخاطره آميز در معابر، عدم استفاده از کلاه ايمني، توليد صداي نامتعارف و ايجاد آلودگي صوتي، اعمال تغيير نامتعارف در وضعيت ظاهري و ايمني خودروها، نصب غيرقانوني شيشه هاي دودي، نداشتن مدارک شناسايي و ديگر مزاحمت هاي صورت گرفته توسط رانندگان از علل توقيف اين وسايل نقليه بودند.

فرمانده انتظامي ملایر يادآور شد: اجراي طرح انضباط بخشي ترافيکي در پاسخگويي به مطالبات مردمي به صورت مستمر ادامه داشته و از مردم انتظار مي رود به صورت قانونمند تعامل و همکاري لازم را با پليس داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و دو نفر مزاحم نوامیس در اجرای طرح امنیت محله محور توسط ماموران کلانتری 12 خبر داد و افزود: در راستای پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز طرح امنیت محله محور در تعدادی از محلات حوزه استحفاظی کلانتری 12 به مرحله اجرا درآمد.

ساکی با اشاره به اینکه ماموران در اجرای این طرح یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و دو نفر مزاحم نوامیس را دستگیر کردند، اظهارکرد: در اجرای این طرح دو دستگاه موتورسیکلت و دو دستگاه خودرو توسط ماموران توقیف شد و 30 نفر مورد تذکر لسانی قرار گرفتند و با تشکیل پرونده متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن