اجتماعی

لزوم مشارکت سازمان اوقاف در طرح‌های ملی تامین مسکن

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، ضمن دیدار با حجت الاسلام خاموشی، در فضایی صریح و شفاف، مطالبات ملی و منطقه ای از این سازمان را مطرح کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین به نقل از دفتر ارتباط مردمی این نماینده؛ در این دیدار که با حضور مشترک نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، دکتر هادی بیگی نژاد با اشاره به حواشی ایجاد شده حول اقدامات این سازمان در سطح ملایر و در سطح کشور، از مسئولین این سازمان خواست که بدون واسطه با مردم سخن بگویند و پاسخگوی مطالبات افکار عمومی باشند.

وی با تاکید بر لزوم حفظ سلامت، عدالت و توجه به محرومان در اقدامات و واگذاری‌های این سازمان، در مورد بدبینی که ممکن است نسبت به بدنه خدمتگزاران نظام و همچنین مفهوم والای وقف ایجاد شود، تذکر داد.

بیگی نژاد انجام مطالعات اولیه در مورد یک سرمایه گذاری اقتصادی توسط سازمان اوقاف در ملایر؛ خصوصا در حوزه پشتیبانی از صنعت پوشاک و جامعه خیاطان، توجه ویژه به اقشار آسیب پذیر در شهرستان خصوصا در راستای تامین مسکن و لزوم مشارکت سازمان اوقاف در طرح‌های ملی تامین مسکن در ملایر را به عنوان مطالبات اصلی حوزه شهری ملایر از سامان اوقاف و امرو خیریه کشور مطرح کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن