اجتماعی

تحقق یک پروژه بعد از ۱۲ سال به احترام مادر شهید

روکش آسفالت مسیر شهر سامن از توابع ملایر به سمت روستای هریرز یکی از خواسته‌های مهم مادر شهید “علی غیاثوند” بود که با پیگیری‌های فرماندار ملایر و جدیت بخشدار سامن و مدیران مربوطه، این پروژه در دست اجراست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ در همین راستا فرماندار ملایر ، با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار، بخشدار سامن، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان و دیگر مدیران مربوطه، از روند اجرای پروژه روکش آسفالت سامن به روستای هریرز بازدید کرد.

سلمان اسماعیلی با حضور بر مزار مطهر شهید “علی غیاثوند”، به مقام والای این شهید سرافراز با نثار فاتحه، ادای احترام کرد و در تماس تلفنی از دعای خیر مادر معزز شهید غیاثوند در اجرای پروژه روکش آسفالت محور سامن به روستای هریرز قدردانی کرد.

وی در حاشیه بازدید از پروژه روکش آسفالت محور سامن به روستای هریرز و پریان، اظهار کرد:این پروژه پس از وقفه ۱۲ ساله به طول شش کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۰ و نیم میلیارد تومان در حال اجرا است و ظرف پنج روز آینده به اتمام می‌رسد.

فرماندار ملایر ادامه داد: مایه خرسندی است که این پروژه را به خانواده سه شهید والامقام روستای هریرز به ویژه مادر شهید سرافراز “علی غیاثوند” تقدیم کنیم که مورد توجه و درخواست جدی ایشان بود.

اسماعیلی تصریح کرد: در مجموع امسال بالغ بر ۴۵ کیلومتر روکش آسفالت در راه‌های اصلی در کنار دیگر اقدامات همچون ایمن‌سازی، نصب نیوجرسی و ایجاد برخی پروژه ایجاد پل‌ها اجرا شد.

وی گفت: همچنین بالغ بر ۲۵ کیلومتر نیز در حوزه راه‌های روستایی توسط مجموعه راهداری با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در دست اجراست و با انجام این اقدامات شاهد ارتقای قابل قبولی در حوزه راه‌های فرعی و اصلی شهرستان خواهیم بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن