اجتماعیفرهنگ و هنر

مسابقه عکاسی «سوگواره عاشورایی» روایتی متفاوت از محرم در قاب تصویر

رئیس انجمن سینمای جوانان ملایر از برگزاری مسابقه عکاسی «سوگواره عاشورایی» به مناسبت ماه محرم خبر داد و گفت: با توجه به فرارسیدن دهه محرم و شهادت امام حسین (ع ) مسابقه سوگواره عاشورایی در سه بخش حرفه ای ، آماتور و همایش شیرخوارگان حسینی برگزار می شود.

امید وفایی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: در این مسابقه عکاسان با توجه به دهه محرم و برگزاری آئین های عزاداری و مذهبی در سطح شهرستان اقدام به عکاسی کرده و سپس عکاسهای ثبت شده را با محدودیت ۱۰ فریم با ذکر مشخصات شخصی از طریق فضای مجازی به ” صفحه ایتا” انجمن سینمای جوانان ملایر ارسال یا عکس ها را در قالب فلش یا لوح فشرده به آدرس ذکر شده در پوستر و انجمن سینمای جوانان ملایر ارسال کنند.

وی اظهارکرد: در هر بخش برگزیدگان نفر اول تا سوم جوایز ارزنده ای در نظر گرفته شده و این مسابقه به دبیری انجمن سینمای جوانان ملایر و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نهاد کتابخانه های عمومی ، شهرداری ، اداره اوقاف و امورخیریه ، کانون خدمات رضوی ، حسینیه سیدالشهدا و کانون عکاسان ملایر برگزار می شود.

وفایی با اشاره به اینکه شرکت برای عموم آزاد است، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال ۲۰ مردادماه است، عکس های دریافتی بوسیله سه داور در دبیرخانه انجمن سینمای جوانان ملایر مورد بررسی قرار گرفته و عکس های منتخب در نمایشگاهی تحت همین عنوان در اربعین حسینی در سطح شهرستان به نمایش درمی آید.

رئیس انجمن سینمای جوانان ملایر در ادامه از راهیابی عکاس ملایری به ” جشنواره منطقه ای دنا” خبر داد و افزود: “میثم عبدلی” عضو عکاس انجمن سینمای جوانان و کانون عکاسان ملایر با فریم رویا منتخب هئیت داوران بخش عکس قرار گرفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن