اجتماعی

دستگیری هم دست قاتل با هوشیاری پلیس ملایر

فرمانده انتظامی ملایر از دستگیری هم دست قاتل با تلاش ماموران پلیس آگاهی خبر داد و گفت: به دنبال وقوع درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل و متواری شدن هم دست وی در تیر ماه سال جاری در شهرستان ملایر ، دستگیری متهم فراری در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ احمد ساکی در تشریح جزئیات این خبر افزود: ماموران پس از چندین روز تلاش شبانه روزی موثر و استفاده از شیوه و شگردهای خاص پلیسی سرانجام محل اختفای متهم را در تهران شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به ملایر منتقل کردند، اظهارکرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به مشارکت در قتل اعتراف کرد و با تشکیل پرونده نامبرده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از کشف سه دستگاه خودرو سرقتی و دستگیری دو نفر سارق خودرو، سه نفر سارق موتورسیکلت، یک نفر سارق پرندگان زینتی ،یک نفر شرور، 10 نفر معتاد متجاهر و هشت نفر متهم فراری با تلاش ماموران کلانتری 13 خبر داد.

ساکی با اشاره به اینکه طرح امنیت محله محور با هدف پاکسازی محلات آلوده و جرم خیز توسط ماموران کلانتری 13 شهرستان اجرا شد، خاطرنشان کرد: ماموران در این طرح دو نفر سارق خودرو را شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان سه دستگاه خودرو سواری سرقتی را کشف کردند.

این مقام مسئول افزود: در اجرای این طرح ماموران پس از انجام تحقیقات و بکارگیری شیوه و شگردهای خاص پلیسی چندین متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات جداگانه سه نفر سارق موتورسیکلت، یک نفر سارق پرندگان زینتی ،یک نفر شرور، 10 نفر معتاد متجاهر و هشت نفر متهم فراری را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ملایر تصریح کرد در این طرح تعداد شش دستگاه موتورسیکلت به علت رانندگي مخاطره آميز در معابر، عدم استفاده از کلاه ايمني، توليد صداي نامتعارف و ايجاد آلودگي صوتي، ، نداشتن مدارک شناسايي و ديگر مزاحمت هاي صورت گرفته توسط رانندگان توقیف و روانه پارکینگ شده و با تشکیل پرونده کلیه متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن