اجتماعی

افزایش 40 درصدی اعتبارات شهرستان همدان

مسلم مخفی، فرماندار همدان در کمیته برنامه ریزی شهرستان:

در نخستین مرحله ابلاغ اعتبارات استانی 236 میلیارد تومان اعتبار به شهرستان همدان ابلاغ شد که این مبلغ در سال گذشته 167 میلیارد تومان بود و 40 درصد افزایش یافته است.

این اعتبار شامل 15 میلیارد تومان اعتبار مناطق محروم ۴۹ میلیارد تومان اعتبارسایر مناطق ۸۱میلیارد تومان اعتبارمتوازن و ۹۱میلیارد تومان اعتبار تملک داریی ها است.

عناوین و طرح های قابل توجه توسط دستگاههای اجرایی در شهرستان در دست اجرا است که هر کدام دارای اهمیت و متقاضی اختصاص اعتبار است. توزیع اعتبارات با ملاحظه الزامات قانونی بودجه و اولویت های مورد نیاز مردم انجام شده است.

اعتبارات استانی حدود ۱۷ درصد کل اعتبارات است و ۸۳ درصد اعتبارات باید از منابع ملی با پیگیری مدیران تامین شود که ملاک مهم توانمندی مدیران برای پیشبرد برنامه ها و طرح های در دست اجرا است.

راه دسترسی و ایستگاه تشکیلاتی راه آهن همدان، راه مرادبلاقی به قهاوند و کنار گذر غربی همدان از جمله پروژه های مهم ما است که ضرورت دارد با توجه به پیشرفت فیزیکی مناسب اعتبارات ملی مورد نیاز آن تامین شود.

احیای قنوات مشکل برخی از روستاهای ما را حل می کند که سال گذشته اعتبار لازم دیده نشده و در سالجاری لازم است مورد توجه قرار گیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن