اجتماعی

تنوع در سلایق سیاسی؛ یکی از راه‌های تحقق مشارکت در انتخابات

فرماندار ملایر با بیان اینکه تنوع در سلایق و ذائقه‌های سیاسی، یکی از راه‌های تحقق مشارکت در انتخابات است، گفت: از همه سلایق سیاسی برای ثبت ‌نام در انتخابات دعوت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی در جلسه ستاد انتخابات ملایر، افزود: باید تمامی امکانات و ظرفیت‌های شهرستان برای مشارکت حداکثری مردم بکار گرفته شود.

وی با بیان اینکه همه کشور برای انتخابات بسیج شده و باید به بهترین شکل به وظیفه ذاتی خود عمل کنیم و متعصبانه پای کار باشیم، اظهارکرد: انتخابات یک ابزار جدی، موثر و تعیین کننده در تحقق بخشیدن عینی به تکلیف تاریخی ماست.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه انتخابات بر چهار اصل و محور سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت استوار است، گفت: در تامین سلامت و امنیت انتخابات هیچ نگرانی و مشکلی نداریم.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: تمامی امکانات و ظرفیت‌های شهرستان باید برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری بکار گرفته شود و همه دستگاه‌ها در این زمینه وظیفه دارند، همچنین از همه سلایق سیاسی دعوت می‌کنیم در انتخابات ثبت‌نام کنند، امانت‌دار همه داوطلبان هستیم و این تعهد ما به همه داوطلبان است.

اسماعیلی ادامه داد: سیاست ما حذف هیچ گروه و جناح سیاسی نیست، هر داوطلبی که قانون اساسی وجمهوری اسلامی را قبول دارد، از حضور او در انتخابات حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه با جلب مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات، باید نرخ مشارکت را نسبت به دوره قبل بالا ببریم، گفت: دولت به عنوان مجری انتخابات، کاملا بی‌طرف است و هویت وزارت کشور را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنیم.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: در قانون جدید انتخابات، پیش‌ ثبت‌نام داوطلبان از ۱۶ مردادماه به مدت یک هفته آغاز می‌شود و تمامی عوامل اجرایی باید اطلاعات و آگاهی لازم را از قانون انتخابات داشته باشند.

وی تصریح کرد: شرایط و بسترهای لازم در شهرستان ملایر برای برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و رقابتی فراهم است و یازدهم اسفندماه یک “آری” بزرگ به جمهوری اسلامی خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن