اجتماعیاقتصادی

رشد مصرف بنزین به بالاترین میزان در سال‌های اخیر

مدیر منطقه همدان از اعمال جریمه‌های سنگین برای فروشندگان سهمیه سوخت خودروهای عمومی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین امین روستایی اظهار کرد: فعالیت بی‌سابقه‌ی سوخت‌رسانان در تأمین و عرضه بنزین و نفتگاز بخش حمل و نقل در تابستان امسال، همه کارکنان در آماده باش  100 درصدی هستند.

روستایی افزود: با توجه به انتخاب استان همدان به عنوان مقصد گردشگری هموطنان، روند مصرف بنزین در استان به شدت افزایش یافته و رشد مصرف بنزین به بالاترین میزان خود در سال های اخیر رسیده است.

وی یادآور شد: این مدیریت و کارکنان ستادی و عملیاتی بی وقفه، موجودی مخازن جایگاه ها را کنترل و با تلاش فراوان از هر طریق ممکن سوخت را از مبادی تولید پالایشگاهی به استان انتقال می دهند.

او تأکید کرد: سهمیه بنزین واریزی به کارت خودروهای عمومی متعلق به مالک خودرو نیست، امانتی است نزد مالک خودرو و صرفا برای ارایه خدمت به عموم آحاد جامعه است.

وی با بیان اینکه هرگونه سوءاستفاده و فروش سهمیه سوخت مصداق تضییع حقوق عمومی و تخلف دانست و خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده این دست از تخلفات، در وحله نخست با دارنده کارت برخورد قانونی شده و به اداره تعذیرات معرفی خواهد شد و همزمان جایگاهی که در آن تخلف صورت گرفته است تعطیل خواهد شد و جریمه های سنگینی برای مالک جایگاه اعمال خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن