اجتماعیفرهنگ و هنر

نمایش فصل شیدایی همزمان با روز خبرنگار آغاز شود

دبیر اجرایی دومین کنگره ملی 8 هزار شهید استان همدان از پیشنهاد برای آغاز اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی همزمان با روز خبرنگار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین سردار مهدی فرجی امشب در حاشیه بازدید استاندار همدان از ستاد اجرایی کنگره شهدا، اظهار کرد: نمایش میدانی و چندرسانه‌ای فصل شیدایی قرار بود از روز جمعه بیستم مردادماه آغاز شود که پیشنهاد می‌کنیم این نمایش به مناسبت روز خبرنگار و در راستای تکریم این قشر، دو روز زودتر افتتاح و آماده اکران شود.

وی با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار و با تقدیر از زحمات خبرنگاران در راستای پوشش اخبار و اطلاعات دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان عنوان کرد: اصحاب رسانه نقش و رسالت مهمی در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت بر دوش دارند و این نقش رسانه نه تنها یک شعار بلکه یک راهبرد بنیادی است.

دبیر اجرایی دومین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان همدان ادامه داد: نمایش چندرسانه‌ای “فصل شیدایی” روایتی از خلقت تا ظهور است و مقرر شده به مدت دو هفته هر شب در محل نمایشگاه بین‌المللی همدان به اجرا در بیاید.

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنیم اصحاب رسانه همزمان با قرار گرفتن در ایام هفته خبرنگار حتما از این نمایش بازدید کنند گفت: رسانه در تبیین شاخص‌های ایثار و شهادت نقشی تعیین‌کننده دارد.

فرجی گفت: از اصحاب رسانه تقاضا داریم در این مدت باقی مانده تا اجلاسیه، بیش از پیش اخبار و اقدامات کنگره ملی شهدا را پوشش دهند تا مردم بیشتر و بهتر در جریان این رویداد بزرگ فرهنگی ملی قرار بگیرند.

گفتنی است؛ پیشنهاد سردار مهدی فرجی برای افتتاحیه نمایش فصل شیدایی، با موافقت استاندار همدان مواجه و این برنامه دو روز زودتر از موعد مقرر و در تاریخ چهارشنبه هجدهم شهریورماه به نمایش درخواهد آمد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن