اجتماعی

کمترین میزان نگهداشت پرونده قضایی در همدان است

معاون توسعه حل اختلاف استان همدان روز گذشته در نشست با خبرنگاران گفت: استان همدان کمترین میزان نگهداشت پرونده را دارد از این نظر که پرونده ها در کمترین زمان ممکن و پس از تشکیل در دفاتر قضایی دستور رسیدگی آن در شعبه مورد نظر صادر می شود.

هادی مصطفوی ادامه داد: فزایش شعب رسیدگی به پرونده ها از دیگر کارهای شاخص است که در این راستا شمار شعب دادگاه تجدید نظر از 11 به 17 شعبه، شعب حقوقی از 10 به 15 شعبه و کیفری از 9 به 12 شعبه افزایش یافته که در فرآیند رسیدگی و تسریع در رسیدگی و کاهش اطاله دادرسی موثر بوده است.

مصطفوی درباره کارخانه کیوان نیزتوضیح داد: به دلیل اینکه مدیرعامل این شرکت، شرکت‌های هولدینگ هستند در استان همدان و تهران را اداره می‌کند  و در واقع شرکت‌های زیر مجموعه‌ای دارند و با مشکلاتی مانند بسته شدن حساب رو به رو هستند،نتوانستند مواد اولیه را خریداری کنند و اقداماتی انجام گرفت که قسمتی از این کارخانه راه‌اندازی شود و در حال پیگیری هستند که قسمت‌های تعطیل راه اندازی شود.

وی در ادامه گفت: توهین و تهدید بیشترین میزان پرونده های استان را به خود اختصاص داده بود که با اجرای طرح مصلحین، معتذرین، وکلای مصلح و طرح شمیم رضوی، شاهد کاهش این قبیل جرائم هستیم..

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن