اجتماعی

ظرفیت مینی ورلد ملایر برای تبدیل شدن به «پایگاه شهرهای جهانی ایران»

شهردار ملایر با اشاره به سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ملایر و بازدید وی از مجموعه تفریح توریستی مینی ورلد، اظهار کرد: طبق گفته مسئولین کشوری پروژه مینی ورلد این ظرفیت را دارد که به پایگاهی برای همه «شهرهای جهانی ایران» تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ مجید فرجی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با تاکید بر اینکه برای رسیدن به این جایگاه نهایت تلاش خود را می کنیم، افزود: قطعاً بهره‌برداری از پروژه مینی ورلد ،فصل مهمی در توسعه اقتصادی، اشتغال زایی و رونق گردشگری برای ملایر رقم می‌زند.

وی در ادامه با بیان اینکه در راستای ارتقای سطح شادی شهروندان، در هفته دولت بزرگترین آبنمای کف خشک غرب کشور در مجموعه تفریحی توریستی مینی ورلد ملایر افتتاح می‌شود، افزود: کل اعتبار هزینه شده برای این پروژه مهم حدود هفت میلیارد تومان است.

فرجی گفت : یکی از پروژه‌های بسیار مهمی که در دست اجرا داریم، احداث شهربازی مسقف در متراژی بیش از ۲۰۰۰ متر مربع با تجهیزات و امکانات کامل است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده و در بحث موقعیت یابی جهت احداث پروژه به توافق رسیده‌ایم، افزود: این پروژه مهم نقش کلیدی در شادی آفرین برای کودکان، نوجوانان و جوانان دارد و یک فضای بسیار مناسب برای تخلیه انرژی آنها خواهد بود.

فرجی با بیان اینکه معمولاً شهربازی‌های سر باز در فصول سرما تعطیل هستند، افزود: مزیت این شهربازی مسقف و سرپوشیده این است که در فصول سرد سال نیز خدمات رسانی متنوع و مهیجی به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهد و می‌تواند، قطعاً این پروژه میتواند در کنار پروژه عظیم مینی ورلد در جذب توریست و گردشگر، نقش مهمی ایفا کند و اعتبار پیش بینی شده برای آن حدود ۴۰ میلیارد تومان است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ملایر نیز با استناد به روایتی از امام حسین (ع) افزود: مردم باید حرف حق را بزنند و از عدالت صحبت کنند.

حجت الاسلام احمد چهاردولی با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه و خبرنگاران جایگاه والا،ارزشمند و اثرگذاری در جامعه دارند، افزود: این قشر باید صدای حق طلبی و عدالت طلبی مردم باشند.

وی با اشاره به برنامه‌ها و پروژه‌های خوب شهرداری شورا در این دوره ، اظهار کرد: قطعاً انعکاس اقدامات انجام شده توسط ما به وسیله خبرنگاران، باعث دلگرمی مردم و سطح آگاهی و افزایش سطح آگاهی آنها می‌شود.

چهاردولی با بیان اینکه بهترین دوست انسان کسی است که عیب‌های او را بگوید، تاکید کرد: ما در مجموعه شهرداری و شورای شهر ملایر پذیرای نقدهای سازنده و راهکارهای راهبردی خبرنگاران هستیم و از آنها استقبال می‌کنیم ، از طرف دیگر انتظار داریم که خبرنگاران نیز در کار خود تقوای الهی را رعایت کنند و مشاوران خوبی برای ما باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن