اقتصادی

عضویت علیرضا شهبازی در شرکت های چند هزار میلیاردی/ نماینده نهاوند باید پاسخگو باشد

🔻در شهرهای کوچک کسی که وضع مالی خوبی دارد، حرف و حدیثش مثل آب خوردن در کوچه و خیابان دهان به دهان می چرخد. کم نشنیدیم که می گفتند علیرضا شهبازی وضع مالی خیلی خوبی دارد و در خانه های آنچنانی در تهران زندگی می کند. یا در مناطق بالا شهر تهران ساختمان سازی دارد و کارخانه کاغذ در مازندران دارد و … حرف مردم بود دیگر. باور که نمی کردیم شما هم باور نکنید!

🔻 چون از سابقه خانوادگی علیرضا شهبازی پیداست ارث گرانبهایی به او نرسیده یا از اول زندگانی خویش نیز فعال اقتصادی نبوده. او هم مثل ما و شما معلومی بوده است. 

اما دوستی گفت دلت خوشه! برو گوگل سرچ کن علیرضا شهبازی تا بفهمی داستان از چه قرار است!

🔻درست می گفت. سرچ کردیم و به قول امروزی ها برگ هایمان ریخت! فرزند معمولی نهاوند مدیر عامل شرکت رفاه و تامین اتیه امید است! یا رئیس هیئت مدیره چوب و کاغذ مازندران است. چرا مدیر عامل نیست؟ چون طبق قانون می تواند در یک شرکت مدیر عامل باشد اما اشکال ندارد وقتی رئیس هیئت مدیره باشی یعنی صاحب آن کسب و کاری! یا در سیمان سپاهان، سیمان ایلام، سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، کارگزاری تدبیرگران فردا، کشت و صنعت روناک نوین کردستان (دوره ای که استاندار کردستان بوده است) و نمایندگی های کشتیرانی بنیاد رئیس هیئت مدیره و عضو بوده است! 

🔻با این چیزهایی که ما دیدیم اگر وضع مالی نماینده نهاوند بد باشد جای سوال است! گردش مالی این شرکت ها چندین هزار میلیارد است که بی شک اعضای این شرکت ها درآمد قابل توجهی داشته و دارند.

🔻جناب شهبازی از ابتدای عمر اداری خویش، سابقه فرماندار، استاندار، معاون استاندار، معاون دیوان محاسبات و چند سمت در ستاد اجرایی و بنیاد مستضعفان را در رزومه خود دارد که هیچ کدام از این سمت ها ارتباطی به فعالیت های اقتصادی ندارد و اینکه یک کارمند معمولی هم وقت فعالیت های اقتصادی این چنینی را ندارد چه برسد به کسی که فرماندار یا استاندار باشد. 

🔻نکته جالب تر این است که اگر جناب شهبازی از سرمایه خود شرکتی را تاسیس کرده بود باز هم می گفتیم سرمایه خودش بوده و نوش جانش اما تمام شرکت هایی که وی در آنها مشغول بوده است، بیشتر دولتی یا خصولتی هستند که متاسفانه این شرکت ها سال هاست به منبع درآمدی برای افرادی مثل آقای شهبازی تبدیل شده اند.

🔻البته آقای شهبازی هم در کنار آقازاده ها و برخی مسولین سابق از این حیاط خلوت اقتصادی بهره کافی را برده است و افسوس برای مردم فقیری که این روزها تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی هستند و افرادی در این شرکت ها و از مال مردم به ثروت های بسیاری دست پیدا کرده اند.

🔻خلاصه اینکه باید به جناب شهبازی گفت اگر شرکت ها و فعالیت های اقتصادی وقتی برای تان گذاشته، گاهی نیم نگاهی هم به نهاوند مظلوم داشته باشید که البته دیگر دوره شما هم به سر آمده و بی شک در این چند ماه نمی توانید کارهایی که می توانستید و نکردید را برای حوزه انتخابیه تان انجام دهید.

Capture
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن