اجتماعی

منطقه ویژه اقتصادی که از روی کاغذ خارج شد

معاون استاندار و فرماندار ملایر با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی سامن بعد از ۱۵ سال از روی برگه خارج شده و هویت اجرایی پیدا کرده است، گفت: توافقات با سرمایه‌گذار انجام شده و اقدامات اولیه در این راستا رقم خورده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی در جمع مسئولین بخش سامن، با بیان اینکه ۴۰۰ هکتار زمین آماده صنعتی شدن در سامن است، اظهارکرد: بزرگترین کارخانه تولید شیشه و همچنین مدرن‌ترین گلخانه خاورمیانه به زودی در سامن احداث می‌شود.

فرماندار ملایر با بیان اینکه چرخه پرشتابی از کار و تلاش و پیشران توسعه در شهرستان ملایر به راه افتاده است که نمونه آن را می‌توان در شهر سامن مشاهده کرد، خاطرنشان کرد: یک تیم از مدیران یک دست و کار بلد و با انگیزه در شهر سامن دور هم جمع شده‌اند و این انگیزه ما را برای حمایت از توسعه سامن بیشتر می‌کند.

بخشدار سامن نیز با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی سامن حدود 13 سال فقط روی کاغذ آورده شده بود، افزود: با پیگیری‌ها و جلسات انجام شده این منطقه ویژه در شهرک صنعتی سامن کلید خورده است و مقرر شده این دو مجموعه با هم پیش بروند.

داود خیری با بیان اینکه منطقه و دهستان گردشگری سفیدکوه مهجور و ‌گمنام واقع شده است، اظهار کرد: این دهستان پتانسیل بالایی برای رونق گردشگری دارد به همین منظور جشنواره سفید کوه را به همت شهرداری و شورای شهر برگزار کردیم و و روستاهای این مسیر از انوج تا انجیر معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: آغاز بکار شرکت فولاد جعفری برای ۱۵۰۰ نفر کارگر اشتغال زایی می‌کند، همچنین در بحث رونق تیم‌های ورزشی سامن و اجرای نهضت آسفالت در معابر شهری و روستایی انقلاب بزرگی رقم خورده است.

در ادامه شهردار سامن با بیان اینکه تیم مدیریتی یکدست و منسجمی شامل بخشدار، امام جمعه و اعضای شورای شهر در سامن برای پیشرفت و توسعه، دست به دست هم داده‌اند، افزود: خبرنگاران بخشی از حلقه خدماتی جامعه هستند که عملکرد مسئولین را منعکس می‌کنند.

شهاب الدین تقوی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری‌های خوبی در سامن انجام شده و این کهن شهر رو به پیشرفت و توسعه است، افزود: منطقه ویژه اقتصادی سامن از رکود خارج شده و با حمایت‌ها و پیگیری‌های فرماندار اتفاقات ماندگاری برای بخش سامن و کهن شهر سامن رقم می‌خورد و قطعاً با شهری پویاتر و فعال‌تر مواجه می‌شویم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن