اجتماعی

برای تأمین سوخت سفرهای تابستانی و اربعین حسینی مشکلی نداریم.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از به کارگیری همه ظرفیت ها برای سوخت رسانی با شتاب، به هنگام و بی وقفه ی به خودورهای زوار اربعین حسینی خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ، امین روستایی در نشست هماهنگی با روسای انبارهای نفت، واحدهای ستادی و روسای نواحی تابعه در تاریخ 28 مردادماه جاری در محل سالن جلسات این شرکت از انسجام و وحدت رویه با تمامی ظرفیت و تعامل نزدیک با مسؤولین شرکت های حمل و نقل و جایگاه ها در تأمین و عرضه سوخت مورد نیاز خودروهای شخصی و عمومی سفر زائران اربعین حسینی خبر داد.

وی گفت: به حول و قوه الهی و با همراهی و همدلی تمامی سطوح از مدیریت عامل شرکت تا پایین ترین رده سازمانی و از کارکنان شاغل در واحدهای عملیاتی، پشتیبانی و نواحی تابعه تا متصدیان خدوم نازل های فروش جایگاه ها و رانندگان خستگی ناپذیر حمل و نقل سوخت، روند سوخت رسانی تا کنون عادی و به سهولت در جریان است و تداوم این شرایط در تعطیلات تابستانی امسال و به خصوص در تمهید سفر بزرگ و معنوی به کربلای معلی، هدف غایی ما از برگزاری این نشست هاست.

وی افزود: خدمت به زوار ابا عبدالله الحسین (ع) نقطه عطف تمام فعالیت طول سال منطقه و پاک کننده غبار خستگی از چهره های مصمم صنعت مردان شاغل در تاسیسات و عملیات انبارهای نفت ایثارگران و نوشیجان این منطقه است و این امر به انگیزه ی بزرگی برای خدمت صادقانه و بدون ادعا تبدیل شده است.

ایشان اذعان داشت: ذخیره سازی کافی بنزین در انبارهای نفت ایثارگران همدان و نوشیجان ملایر پیش بینی شده و حتی برنامه تامین سوخت دیگر استان ها نیز تدارک دیده شده است.

روستایی تاکید کرد: چهار باب مجتمع خدماتی رفاهی عرضه کننده سوخت به اتوبوس های دارای معرفی نامه از وزارت کشور برای انتقال زوار به مرز های خروجی از کشور به ترتیب زیر تعیین و کارت های ویژه در اختیار مالکان مراکز فوق قرار داده شده است :

1-مجتمع سفینه غرب واقع در بزرگراه خروجی همدان در مسیر رفت. 2. مجتمع کهکشان بعد از اسد آباد در مسیر برگشت. 3. جایگاه سپنتا2 در محور اراک – ملایر در مسیر رفت. 4.مجتمع خدماتی رفاهی محمدی گرجایی واقع در محور ملایر_اراک در مسیر برگشت

وی تصریح کرد: دو مرکز سوخت رسانی ویژه اتوبوس های خارجی نیز در محور اتوبان ساوه، مجتمع خدماتی رفاهی پارس در مسیر رفت و مجتمع خدماتی رفاهی آفتاب در مسیر برگشت آماده ارایه خدمات سوخت رسانی به زوار اربعین حسینی هستند.

 مدیر منطقه همدان در تشریح نظام نوین عرضه بنزین نیز با اشاره به این مطلب که کارت هوشمند سوخت مانند دیگر مدارک هویتی خودرو نیازمند مراقبت و نگهداری است گفت: سهمیه بنزین آزاد و یارانه ای هر دو در کارت های سوخت شخصی ذخیره سازی می شود و با استفاده از این کارت و مدیریت سهمیه ماهانه، از قاچاق این فرآورده باارزش جلوگیری می شود.

وی تاکید کرد: کارت بنزین آزاد در تمامی جایگاه ها وجود دارد و صرفا برای استفاده در مواقع اضطراری هست لیکن اصرار بر استفاده از این کارت تضییع حقوق دیگر شهروندانی است که در انتظار صدور کارت المثنی هستند.

روستایی خاطر نشان ساخت:  شرکت ملی پخش خود را در صیانت از منافع ملی، حمایت از مصرف کننده و جلوگیری از قاچاق سوخت متعهد می داند و تمهیدات لازم در این موارد اتخاذ شده است لذا مدیریت مصرف بهینه سوخت، ارزشی است که همه بدان واقف و باید پایبند حفظ سرمایه های ملی باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن