اجتماعیورزشی

ورزشکاران کوچکی که رکوردهای ملی را جابجا کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: ورزشکاران خوش آتیه ملایری در رقابت‌های رکوردهای ورزش های همگانی کشور با کسب ۱۰ مقام قهرمانی موفق به جابجایی رکوردهای ملی ایران شدند.

حمیدرضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: رقابت‌های ثبت رکوردهای ورزش های همگانی کشور به میزبانی استان همدان به مناسبت یاد و خاطره ۸۰۰۰ شهید گرانقدر استان همدان، شهید والامقام سردار همدانی و شهدای گمنام برگزار شد.

وی اظهار کرد: ورزشکاران نونهال و نوجوان ملایری در این دوره از رقابت ها با کسب ۱۰ مدال درخشان طلا رکوردهای ملی ایران را جابجا کردند و خوش درخشیدند.

این مقام مسئول ادامه داد: در این دوره از رقابت‌ها توسط آراد شاملو (چهار ساله)ثبت رکورد ملی حرکت پلانک مچ، پانیسا احمدوند(پنج ساله)ثبت رکورد ملی پرش به طرفین با مانع، علی حق گویان(هفت ساله)ثبت رکورد ملی غلط به جلو، نیوشا ترکاشوند(هشت ساله)ثبت رکورد ملی چرخ و فلک با یک دست، میثاق حق گویان(۹ ساله)ثبت رکورد ملی چرخ و فلک، امیرعباس ترکاشوند(۱۱ ساله)ثبت رکورد ملی نگه داشتن توپ های مدیسنبال به صورت صلیب، ریحانه سلیمانی(۹ ساله)ثبت رکورد ملی راه رفتن با حرکت پل، عسل چهاردولی(۱۲ ساله)ثبت رکورد ملی حرکت بالانس، متین مظفری ۱۳ساله ثبت رکورد ملی حرکت قدرتی با دست، و زهرا جعفرپور ۱۸ساله ثبت رکورد ملی حرکت قدرتی با دست، رکودهای ورزشکاران ملایری با عنوان یاد و خاطره ۸۰۰۰ استان همدان به ثبت رسیده است.

سپهرنیا با بیان اینکه زهرا جعفر پور مدال خود را با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام، به شهدای گمنام تقدیم کرد، افزود: در این رابطه طی مراسمی در باشگاه موج مثبت با حضور نماینده فرمانداری ملتیر از این افتخار آفرینان با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن