اجتماعی

بلاتکلیفی پروازهای اربعین از فرودگاه همدان

علی اصغر جهانگیری مدیر فرودگاه بین‌المللی همدان در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین اظهار کرد: امسال همدان سهمی از پروازهای اربعین ندارد.

احمدرضا فلاح نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین اظهار کرد: طی پیگیری‌های ما با آقای محمدمحمدی رییس سازمان هواپیمایی کشور، قول 2 پرواز اربعین را از فرودگاه همدان گرفته‌ایم، اما تا قبل از نهایی شدن این پروازها، باید مقدمات لازم اجرایی شود.

طی سال‌های اخیر فرودگاه همدان برای افزایش پروازها دورخیز کرد، تا جایی که برج مراقبت را تجهیز و باند فرودگاه برای نشست و برخاست هواپیماهای پهن پیکر آماده شد و بعد از چند سال برقراری پروازهای حج عمره و تمتع در بخش بین المللی و پروازهای مشهد، کیش و تهران در بخش داخلی، مجدد پروازها لغو شدند.

این درحالی است که تنها نقطه مثبت این فرودگاه بین‌المللی بودن آن است، و تنها پروازهایی که همدان طی ماه‌های اخیر داشت، تنها چند پرواز حج بوده، و نکته قابل توجه این است که به منظور بین‌المللی شدن این فرودگاه هزینه‌های زیادی صرف شده، اما امروز با وجود خبرهایی مبنی بر اینکه فرودگاه بین‌المللی همدان هیچ سهمی از پروازهای اربعین ندارد و این اولین سالی نیست که همدان از پرواز های اربعین سهمی ندارد.

 سوال اینجاست، سود همدان از داشتن فرودگاه بین‌المللی چیست؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن