اجتماعیورزشی

دومین جام قهرمانی هم از آن آبادانی ها شد

دومین جام قهرمانی مسابقات سراسری فوتبال فرزندان پسر کارکنان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران هم از آن پالایشگاه آبادان شد. 

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، عبداله صفایی، دبیر اجرایی مسابقات گفت: امسال به مانند نخستین دوره مسابقات فرزندان زیر 17 سال، پخش منطقه همدان میزبان دومین دوره مسابقات فرزندان پسر زیر 25 سال پالایش و پخش نیز بود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات زیر 25 سال از 25 مردادماه آغاز شد، افزود: بعد از 5 روز رقابت، مراسم اختتامیه و اهدای جام و مدال به تیم های اول تا سوم، 29 مرداد بعد از برگزاری بازی نفسگیر فینال بین تیم های پالایش نفت آبادان و شرکت ملی پخش در محل ورزشگاه شهید حاجی بابایی شهر مریانج برگزار شد. 

وی اضافه کرد: بازی های این دوره با حضور 6 تیم شرکت های ملی پخش، خطوط لوله و مخابرات، پالایش نفت آبادان، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اراک و پالایش نفت کرمانشاه و در دور مقدماتی به صورت گروهی و دور دوم به صورت حذفی (نیمه نهایی و نهایی) برگزار شد.

ایشان تصریح کرد: در روز پایانی رقابت ها تیم پالایش نفت شازند اراک برنده دیدار با پالایش نفت کرمانشاه در دیدار رده بندی بود و تیم های پالایش نفت آبادان و شرکت ملی پخش نیز فینالیست های این دوره بودند که در نهایت نتیجه بازی فینال بعد از تساوی 2 بر 2 در پایان وقت معمول و بعد از ضیافت پنالتی با نتیجه 5 بر 4 به سود آبادانی ها پایان یافت.

احمدی اظهار داشت: عادل عارفی از تیم پالایش نفت آبادان به عنوان بهترین بازیکن این دوره و کامل شریفی، سرمربی تیم پالایش نفت آبادان به عنوان مربی اخلاق این مسابقات معرفی شدند. 

بر اساس این گزارش، امین روستایی مدیر منطقه نیز درمراسم اختتامیه بازی ها گفت: توجه به ورزش و تلاش و توسعه آن در میان همه اقشار جامعه حائز اهمیت است، زیرا ورزش مخالف با کسالت و تنبلی، عامل افزایش توانایی های جسمی و روحی، شجاعت، سلامت جسمانی و فکری و نیز وسیله ای برای جمع گرایی و هم افزایی است.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی ما سوخت رسانان منطقه همدان تأمین، نگهداشت و توزیع به موقع سوخت است، تشریح کرد: این منطقه برای اولین میزبان برگزاری مسابقات فوتبال در این سطح است که در کنار انجام وظیفه خطیر سوخت رسانی، این مهم را نیز پذیرفته و تلاش شد تا به نحو مطلوب برگزار شود.

او یادآور شد: سلامتی و توانایی جسمانی از نعمت های الهی بوده و انسان موفق همیشه نیازمند سلامتی و نشاط است. همچنین آینده جامعه از آن نیروهای فعال و ورزشکار و این امر مقدمه ای برای نیل به خوشبختی است.

گفتنی است پخش منطقه همدان امسال از 18 تا 24 و 24 لغایت 30 مرداد 1402 به ترتیب میزبان برگزاری مسابقات فوتبال فرزندان پسر زیر 17 و زیر 25 سال شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن