اجتماعی

افتتاح 130 اُمین جایگاه سوخت‌رسانی منطقه همدان در ملایر

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین جایگاه ممتاز عرضه بنزین شهری پارسیان، پنجم شهریورماه و در چهارمین روز از ایام گرامیداشت هفته دولت، با حضور مدیر منطقه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، فرجی شهردار و مسئولين محلی در مدار خدمت رسانی به شهروندان ملایری قرار گرفت.

امین روستایی در معیت عباس حیدری، رئیس ناحیه و محمود نادعلی رئیس انبار نفت نوشیجان در این جایگاه حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های اداری، گفت: در احداث این جایگاه سعی شده در طراحی ساختمان و سایبان به شکیل ترین نمای ممکن اقدام شود.

وی افزود: این جایگاه با سرمایه گذاری بخش خصوصی (آقایان علیپور و جباران) با حدود ۲هزار متر مربع زیربنا در تراز ملایر پایتخت مبل و منبت ایران زمین، نقش بارزی در بهبود مبلمان شهری ایفاء می کند.

وی ادامه داد: جایگاه شهری پارسیان در شهرستان ویژه ملایر به عنوان بیست و هشتمین جایگاه‌ این ناحیه با ظرفیت ذخیره سازی بنزین معمولی و سوپر به میزان ۱۵۰ هزار لیتر و بهره گیری از ۸ دستگاه توزیع کننده از نوع تکنوتار دارای ۱۵ نازل سوخت رسانی به بهره برداری رسید.

ایشان با اشاره به اینکه با افتتاح این جایگاه از ترافیک دیگر جایگاه‌های شهری کاسته و روند ارائه سوخت تسهیل می شود اضافه کرد: برای این جایگاه جدای از ارزش منطقه ای ۲هزار مترمربع زمین تخصیص یافته و ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

روستایی با بیان اینکه جایگاه پارسیان در بلوار 15 خرداد شهر ملایر واقع شده، خاطرنشان کرد: با افتتاح این جایگاه حدود 10 نفر اشتغال زایی فقط در بخش سوخت رسانی صورت گرفته است.

مدیر منطقه همدان با اشاره به عملکرد جهادی حوزه تامین و توزیع سوخت گفت تسهیل دسترسی شهروندان به سوخت مورد نیاز از اهداف توسعه ای شرکت است اما مدیریت مصرف و صرفه جویی توسط شهروندان ضرورتی بسیار مهم و اثرگذار است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن