ورزشی

پرسپولیس یکی از بهترین‌های آسیا است

دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر با برتری ۲-۰ پرسپولیس به پایان رسید.

مربی فولاد خوزستان با بیان اینکه آینده خوبی را برای این تیم متصور است، از پرسپولیس به عنوان یکی از تیم‌های بزرگ آسیا تمجید کرد.

فولاد خوزستان در چهارمین هفته لیگ برتر در بازی خانگی مقابل پرسپولیس ناکام بود و با ۲ گل شکست خورد تا در قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر جای بگیرد. اولی گلادیسون، مربی فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار کرد: قبل از هرچیزی جا دارد سالگرد درگذشت پیشکوستان استان را تسلیت بگویم. با عملکردی که امروز ارائه دادیم آینده روشنی برای تیم فولاد می‌بینیم. همانطور که دیدید امروز حمایت هواداران را داشتیم. اما این دیدار بازی‌هایی هستند که وقتی غفلت کنید و تمرکزتان را از دست دهید به ضررتان تمام می‌شود.

وی با اشاره به بزرگی پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس یک تیم ریشه‌دار و قدیمی است و یکی از بهترین‌های آسیا است و نتایج سال‌های قبل این تیم گویای این مساله است.

مربی بدنساز فولاد در پاسخ به این سوال که چرا فولاد با تاخیر در تعویض‌ها عمل کرد و تصمیم تعویض‌های این تیم با چه کسی بود؟ گفت: چیزی در ارتباط با تاخیر در ورود بازیکن به زمین متوجه نشدم اما اگر بازیکنان وارد نمی‌شدند می گفتیم چرا زودتر نیامدند و این فوتبال است و غیر قابل پیش بینی است. چه تعویض کنید یا نکنید فوتبال یک ورزش است که غیرقابل پیش بینی است. همه مربیان تیم در خصوص تعویض‌ بازیکنان به صورت مشورتی تصمیم‌گیری کردند.

گلادیسون در پاسخ به این سوال که آیا فولاد می تواند در تعطیلات لیگ از بحران خارج شود گفت: ما برای رهایی از این وضعیت کار می‌کنیم و باید قوای ذهنی و فیزیکی بازیکنان را ارتقا دهیم و قطعا در این مدت تلاش می‌کنیم از این بحران خارج شویم و در بازی‌های بعدی از این وضعیت خارج شویم تا تیم هماهنگ‌تر شود.

در حالی که یکی از خبرنگاران این سوال را پرسید که خیلی‌ها معتقدند تیم با بازیکنان ضعیف بسته شده است و نظر شما چیست؟ مدیر رسانه فولاد عنوان کرد که گلادیسون یک هفته قبل از آغاز مسابقات به تیم ملحق شد و در جریان نقل و انتقلات نیست.  همچنین خود آقای گلادیسون با فولاد تا پایان فصل قرارداد دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن