ورزشی

درخواست رسمی پرسپولیس برای ارجاع تخلفات بودجه‌ای سپاهان به کمیته انضباطی

باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی از سازمان لیگ فوتبال درخواست کرد که تخلفات باشگاه سپاهان در رعایت دستورالعمل ناظر بر قراردادها را برای رسیدگی به کمیته انضباطی ارجاع دهد.

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیروز (شنبه) با ارسال نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ فوتبال مدعی شد که باشگاه سپاهان در دو فقره دستورالعمل ناظر بر قراردادها را زیر پا گذاشته و به همین دلیل باید تخلفاتش در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار گیرد.

باشگاه پرسپولیس در این نامه به قرارداد ریالی با ماهیت دلاری یکی از بازیکنان سپاهان و همچنین به جابجایی رقم قرارداد بازیکنان طلایی‌پوش از لیگ بیست و سوم به لیگ بیست و چهارم به عنوان تخلفات آشکار سپاهان اشاره کرده است.

براساس این نامه، باشگاه پرسپولیس و فولاد تقاضای انتقال رقم قراردادها را داشته‌اند اما سازمان لیگ به دلیل این که رقم قرارداد بازیکنان از یک فصل به فصل دیگر تا ۲۵ درصد مجاز به افزایش است، این اجازه را به این دو باشگاه نداده است؛ با این حال سپاهان از این روش برای دور زدن قانون (براساس ادعای باشگاه پرسپولیس) استفاده کرده است تا قرارداد برخی از بازیکنانش با افزایش ۱۰۰ درصدی در فصل آینده مواجه شده باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن