اجتماعی

سامانه سپند، سامانه سرویس مدارس

سرپرست معاونت ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان از خانواده‌ دانش آموزان خواست تا فرزندانشان را در سامانه سپند{سرویس مدارس} ثبت نام کنند.

حمیدرضا فاتحی در گفت‌‌‌‌‌‌‌‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین اظهار کرد: با ثبت نام در  سامانه سپند والدین به راحتی می‌توانند باتوجه به موقعیت جفرافیایی مسیر رفت و برگشت فرزنداشان، رانندگانی دارای پروانه فعالیت معتبر از شهرداری را انتخاب کنند، همینطور از نظر امنیت خودرو و معاینه فنی نیز آسوده خاطر باشند.

وی در ادامه افزود: سامانه سپند مدارس حاصل همکاری وزارت آموزش و پرورش، سازمان تاکسیرانی شهرداری ها و وزارت کشور می باشد که در کنار موارد نام برده شرکت های حمل و نقل خصوصی و مورد تایید شهرداری و تاکسیرانی ها و همچنین مدارس سراسر کشور انجام  امورات سامانه سپند را برعهده دارند.

فاتحی ادامه داد: ما در تلاشیم تا بتوانیم الویت سرویس‌های مدارس را روی اتوبوس، مینی‌بوس و ون قرار دهیم، این امر دارای مزایای زیادی از جمله کاهش ترافیک و هزینه برای والدین است.

او در خصوص شئونات اسلامی نیز خاطرنشان کرد: ما در تلاشیم که شئونات اسلامی در هر مسئله‌ای به صورت محسوس یا نامحسوس زیر نظر و تحت کنترل باشد تا مشکلی در این خصوص به وجود نیاید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن