اجتماعیورزشی

دور هشتم مسابقات پرش با اسب استان همدان با معرفی برترین‌ها به پایان رسید

رییس هیات سوارکاری استان همدان گفت: دور هشتم مسابقات پرش با اسب استان همدان در سال ۱۴۰۲، با معرفی برترین‌های این رشته به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین محمدرضا شوشتری عنوان کرد: این دوره از مسابقات به مدت یک روز به میزبانی باشگاه سوارکاری ابن‌سینا همدان برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این مسابقات و در رده سنی بزرگسالان با ارتفاع ۱۳۰ سانتی‌متر، فرزاد سیهل قاسمی با اسب‌ «سینتیا» و علیرضا بختیاری با اسب «انتا چیبل» به ترتیب مقام اول و دوم را به دست آورند و مهدی حمزه‌ای با اسب «هایرون» در جایگاه سوم ایستاد.

شوشتری عنوان کرد: در رده آزاد با ارتفاع ۱۱۰ سانتی متر نیز فرزاد سهيل قاسمی با اسب «دیزاین» بر سکوی نخست ایستاد، مهدی حمزه‌ای با اسب «دایان» دوم شد و مائده صحراکار با اسب «بنی بانتوس» به مقام سوم رسید.

وی با اشاره به اینکه مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان طی ماه آینده به میزبانی تهران برگزار می شود، افزود: برگزاری هفته هفتم مسابقات پرش با اسب استان همدان، آمادگی سوارکاران استان را برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور افزایش داد.

شوشتری تاکید کرد: سطح کیفی این دوره از مسابقات بسیار بالا بود و ورزشکاران استان رقابت تنگاتنگ و زیبایی را در این رقابت ها نشان دادند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن