اجتماعی

قاب مارکت،خلاقیت یک همدانی

 سازنده مولتی اپلیکیشن قاب از ویژگی‌های این مجموعه سایت و اپلیکیشن می‌گوید.

امیربهادر بهاری در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان‌ آنلاین اظهار کرد: این مولتی اپلیکیشن دارای 6 قاب است که شامل، قاب مارکت، قاب حسابداری، قاب مدیا، قاب لینک، قاب کتاب و قاب موفقیت است.

او در ادامه کارایی هر قاب را  گفت: قاب مارکت سایت و اپلیکیشن فروشگاه آنلاین است که محصولات را با تنوع بالا و قیمت مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهد و شرکت‌ها و فروشگاه‌ها نیز می‌توانند با ایجاد فروشگاه در قاب مارکت محصولات خود را به فروش برسانند.

وی در خصوص قاب مدیا در این اپلیکیشن نیز اظهار کرد: قاب مدیا سایت و اپلیکیشنی است که کاربران می‌توانند به راحتی عکس، فیلم و فایل صوتی دلخواه خودرا با کیفیت بالا پیدا کنند.

بهاری ادامه داد: یکی دیگر از قاب ها قاب موفقیت است که این قاب تشکیل شده از کتاب متنی لطفا جلوی موفقیت خودرا نگیرید به قلم سازنده این اپلیکیشن و 4 اپلیکیشن هدف‌نویس، بیدارباش، لیست کارها و یادآور است.

این برنامه‌نویس جوان در خصوص حمایت‌های صورت گرفته بیان کرد: هیچکس در ساخت این اپلیکیشن از ما حمایت نکرد و ما به صورت کاملا مستقل پیشرفت کردیم.

او در ادامه تصریح کرد: من در ساخت اپلیکیشن قاب 24 از هیچ نمونه‌ای ایرانی الگوبرداری نکردم و سعی کردم نمونه تکراری نباشد اما نمونه ایرانی این اپلیکیشن اگر وجود داشته باشد نیز بسیار بی‌کیفیت است.

وی افزود: درواقع هدف من از ساختن اپلیکشن قاب 24 این بود که بعد از درآمدزایی بتوانم اپلیکیشن قاب مهربانی را روی کار بیاورم.

بهاری با تاکید بر اینکه هدف اصلی ما ساخت اپلیکیشنی به نام قاب مهربانی بود، خاطرنشان کرد: روند کار این اپلیکیشن به این صورت است که کاربران کالایی که نیازی به آن ندارند را در قاب مهربانی ثبت کرده و نیازمندان می‌توانند آن کالا را داشته باشند، من با سرمایه‌گذاران زیادی در خصوص حمایت از این اپلیکیشن مذاکره کردم اما کسی حاضر نبود روی این اپلیکیشن سرمایه‌گذاری کند، کسانی نیز می‌پذیرفتند مالکیت تمام اپلکیشن را می‌خواستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن