اجتماعی

پیام مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس آورد: مقاومت در برابر استکبار در دوران جنگ تحمیلی به‌مثابه تماشاگه همت زیبای پاسداران حق و عدالت و نشان حمیّت و غیرت فرزندان این آب و خاک است که در تاریخ شکوهمند ما به ثبت رسیده است.

مرضیه یونسی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین اظهار کرد: همزمان در آستانه آغاز «هفته دفاع مقدس» در پیامی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گلگون‌کفن دوران دفاع مقدس، این مناسبت را به ملت ایران تبریک گفت.

در پیام مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان آمده است: شجره تنومند و طوبای انقلاب اسلامی حاصل جانفشانی‌ها، دلاوری‌ها و خون‌های مطهری است که سربازانش نثار پرچم اسلام و قرآن کرده‌اند تا این عَلم را امروز ایستاده‌تر از همیشه برافراشته نگهدارند.

بی‌شک هفته دفاع مقدس یادآور جاودانه‌ترین برهه از تاریخ ایران اسلامی است که رزمندگانش با تأسی از خداوند متعال و توسل به معصومین(علیهم‌السلام) هیمنه استکبار را درهم کوفتند و با زدودن تزویر از چهره جهان‌خواران، سندی افتخارآفرین برای‌مان رقم زدند.

مقاومت در برابر استکبار در دوران جنگ تحمیلی به‌مثابه تماشاگه همت زیبای پاسداران حق و عدالت و نشان حمیّت و غیرت فرزندان این آب و خاک است که در تاریخ شکوهمند ما به ثبت رسیده و این‌چنین دفاع مقدس را واژه‌ای سترگ و همیشه ماندگار در سپهر حماسه‌سرایی ایران اسلامی نموده است.

به پاس آن برادری‌ها و خلق صحنه‌های بی‌بدیل، بار دیگر در تلألو تاریخ دفاع مقدس، با گرامیداشت شهدای معزز، این بهار آزادگی را به ملت ایران و نیز غیورمندان جانباز، آزاده، ایثارگر و خانواده معظم شهدای جان‌برکف تبریک و شادباش اعلام می‌داریم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن